Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Iguana kciuki mocno zaciśnięte.
Ja dalej mam powiększone i nabrzmiałe piersi, ale dodatkowo dzisiaj czuje skurcze macicy pomimo, ze do @ zostało 4 dni, a może to nie macica tylko jelita? Już sama nie wiem, ale mam tez takie wodniste upławy, których we wcześniejszych cyklach nie miałam. To czekanie dla takich nerwusów jak ja jest wykańczające.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

iguana trzymam kciuki z caly sił!
scandi nie napisze Ci kochana nic więcej jak dziewczyny do tej pory. Byłam załamana wczoraj jak przeczytałam co się stało ale nie mialam odwagi napisać. 3mam kciuki za Ciebie! Pamiętaj że musisz być silna!
A teraz napiszę trochę o sobie znowu bo mam problem. Wczoraj 9dc byłam u gin. Na usg pęcherzyk o dziwo na prawym jajniku 19mm, kazała zrobić estradiol i zadzwonic dziś do niej z wynikiem i wtedy powie czy robić zastrzyk żeby napewno pękł.
Wynik 406 pg/ml
GIn do mnie ze to na bliźniaki jest wynik i że mogą być 2pecherzyki i jak nie chce bliźniakow TO żeby nie robić zastrzyku bo jest to możliwe. Ale ja jej powiedziałam że ostatnio mi pęcherzyki nie pekaly że się robiły cykty na prawie 27mm i że moze lepiej wziasc, to mi powiedziała że to już odemnie zależy czy wezmę Ovitrelle czy nie. W piątek mam jechać do niej sprawdzić czy w ogóle pekly. NIE WIEM CO ROBIĆ! bo jak nie pęknie znów bo będę sobie płuc w brodę że mogłam zrobić zastrzyk. Ehh pomocy.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Maszkaron
Czarna ja bym sie nie zastanawiala tylko zrobila zastrzyk, bo to ze pecherzyki moga byc dwa to nie znaczy ze dojdzie do zaplodnienia w dwoch, moze nie musi, a jak dojdzie to masz blizniaki i za jedna ciaza dwa maluchy :) ja jestem za

Dziękuję Kochana ja też jestem za! Tylko zastanawia mnie lekki ból brzucha jak na owulacje, czy że tam się zaczyna coś dziać, ale już trudno jak kupiłam to cholerstwo ovitrelle za 190zl to już zużyje dzis i będa serduszka i sprawdzenie w piątek co tam się dzieje. Eh

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

iguana i ja trzymam kciuki mocno. Ja duphaston brałam właśnie 2x po 1tabletce. Aktualnie jestem na luteine dopochwowej bo ja mam problemy z jelitami i wolę im nie szkodzić lekami. No i czekamy na powtórke bety za 2 dni :D

czarna to samo pomyślałam że jak są dwa pęcherzyki to nie znaczy że oba zostaną zaplodnione. A więc bierz i się nie zastanawiaj. Trzymam kciuki u was też.

Ja padlam. Byłyśmy na spacerze z córką jak zwykle. No i w jedną stronę 1km. Nie dużo ale tam kawałek jest z górki ale spowrotem jest pod górkę. To musiałam dwa razy się zatrzymać i odpocząć. Ale może przez to też że jest duszno u nas. Teraz leżymy i zajadamy przepyszny niezdrowy popcorn :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czarna rób zastrzyk i czekamy na dobre wiadomości :)

Magdalena nie wiem czy będę powtarzać betę, bo w bliźniaczej ciąży którą straciłam beta przez pierwsze tygodnie ładnie rosła a i tak nic z tego nie wyszło :( teraz staram się nie nakręcać tylko czekam do wizyty (chociaż wiem że jeszcze może nic nie być widać) i robię wszystko żeby utrzymać tą ciąże.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny
Pewnie mnie nie pamiętacie bo ostatni raz udzielałam się tutaj 3 tygodnie temu i to była 457 strona wątku ale cały czas was podczytuję.
Gratuluję kreseczek, mocno trzymam kciuki za kolejne i bardzo mi przykro z powodu strat :(

U mnie od poronienia już 3 cykl starań, nie wiem kiedy to zleciało. Został mi tydzień do @. Ten cykl nie spinałam się wcale. Byliśmy 4 dni na mazurach odpocząć u znajomych i się śmialiśmy, że może wrócimy "w trójkę" bo akurat miałam dni płodne i powinna być owulacja ale kto to wie... Jestem drugi cykl na dupku więc może wspomoże.
Kasie czytam co napisałaś i jakbym widziała siebie.
Do @ został tydzień a piersi mam nabrzmiałe i od paru dni mam lekkie skurcze macicy. Mam takie uczucie mokrości w majtkach ale raczej białe kremowe mam upławy teraz.

W sobotę rano chciałabym zatestować bo wieczorem mamy rocznicę ślubu siostry i wiadomo alkohol.
Okres mam mieć w poniedziałek chyba, że mnie wcześniej zaskoczy.
Myślicie, że nie będzie za wcześnie na test? W sumie w ostatniej ciąży tydzień wcześniej wyszedł mi cień cienia więc nie wiem...

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

agula ja cię pamiętam. Fajnie ze wróciłaś. I trzymam kciuki za szczęśliwy cykl. Ja również byłam na dupku i to był szczęśliwy cykl. A ja miałam sytuację jak u ciebie. W sobotę testowałam bo wieczorem mój robił imieniny. I wiadomo za zdrowie by się wypilo. Test pozytywny a @ miała przyjść w poniedziałek. Tylko że ja specjalnie kupiłam test o czułości 10. I krechy pokazały się odrazu. W poniedziałek zrobiłam test o czułości 25 i też już krechy bardzo wyraźne. Więc jak ma coś pokazać to może pokaże. Trzymam kciuki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magdalena3 nie koniecznie ja testowalam w dniu @ i kilka dni po terminie @ i był negat. I w końcu poszłam na bete i dopiero wyszło że było 20 parę. ;) i teraz 2,5 latek biega :d
Ja mam 1 dzień do terminu @ zobaczymy co z tego będzie, bo czuje że @ nie będzie! Tyle że testy średnio mi służą. Kupiłam ten z wynikiem tygodniowym może akurat ;))

Odnośnik do komentarza

Mi również testy nie wychodziły długo ;)

Teska zapomniałam ostatnio odpisać na drugi człon Twojego pytania odnośnie spania małej. Jest dużo lepiej od kiedy odstawiłam od piersi ale wciąż nie przesypiamy nocy :/ na szczęście w większości przypadków wystarczy chwycić za rękę i dać smoczek jeśli wypadł

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9df9hwna4yqot.png

https://www.suwaczki.com/tickers/oar8dqk3ca9l15sz.png

Odnośnik do komentarza

Mi w poprzedniej ciąży tydzień przed @ pokazał się cień cienia i to po godzinie na teście. Dzień przed @ była już widoczna druga mocna kreseczka. Myślę, że jeśli owulacja się nie przesunęła i jeśli miałaby być ciąża to powinno pokazać. Ale nie wiadomo co z tego będzie. Dwa cykle po poronieniu był pęcherzyk ale się nie udało niestety. W sumie dopiero ten cykl jest normalny i unormowało się z okresem bo wcześniej miałam niezłe zawirowania. Dupek chyba to ogarnął :)
Do tego ja nie robię testów owulacyjnych, nie mierzę temperatury ani nic. Idę na czuja :D

Ogólnie czuję się inaczej niż ostatnie dwa stracone cykle i nie powiem bo zrobiłam sobie nadzieję. Pewnie niepotrzebnie ale tak to już jest. Nie da się wyłączyć myślenia.

Ktoś jeszcze testuje na weekendzie?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Domka ale to fajnie, że jest coś lepiej z tym spaniem:) kiedyś przyjdą w końcu przespane noce;) u nas zostały tylko nocne karmienia właśnie i przymierzam się do zakończenia przygody z kp, bo tych pobudek dalej jest sporo.
Agula trzymam kciuki za ten cykl, oby testowanie było udane:) do weekendu już niedaleko, chociaż dobrze wiem, jak to się potrafi dłużyć:) ja najwcześniej będę testować w przyszły weekend.

Odnośnik do komentarza

Agula89 oczywiście że cię pamiętam :) skoro w końcu cykl ci się uregulowal wszystko jest możliwe :) i mocno trzymam kciuki!
Ja wolałam zrobić betę bo obawiałam się że testy nie wyjdą jeszcze, a mnie od 3 dni bardzo bolą piersi i czuję jakby podbrzusze mi się rozciagalo, a dokładnie takie same objawy miałam przed ostatnią ciąża. Wczoraj do męża powiedziałam że czuję że jestem w ciąży, poprostu to czuję, i on w sumie powiedział że po co czekać do @ że lepiej od razu sprawdzić.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...