Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Miałam nie pisać już na forum ale byłam ciekawa co u Ciebie DoMaRy. Nawet nie wiesz jak ja Cię rozumiem... Ja tez się właśnie dowiedziałam że w zasadzie albo cud albo in vitro. I nie mam dzieci i prawdopodobnie mieć nie będę.
Hormony można uregulować, ale jeżeli w grę wchodzą niedrożne jajowody albo endometrioza to pozamiatane. Można udrożnić ale co z tego jak one już nie podejmą swojej funkcji? A dzieje się tak w większości przypadków.
Na razie jeszcze walczę ale nie wiem jak długo, bo zaczynam przyjmować do wiadomości to, że nie dane nam jest zostać rodzicami.
A tak w ogóle to gratuluję wszystkim dziewczynom którym się udało:)

Odnośnik do komentarza

DoMaRy przykro mi :( mam nadzieję, że na nowo zaczną refundować in vitro ogólnokrajowo albo chociaż będzie to miało miejsce w Twoim mieście. Swoją drogą nie pojmuję toku myślenia osób w naszym rządzie, już lepiej żeby wspomagali pary borykające się z problemami z rozrodczością niż ładowali patologii kasę z 500+ byle tylko populacja rosła :(

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

DoMaRy smutno slyszec takie wiadomosci, przykro mi. Ale masz syna i to jest Twoje szczescie wiec trzeba szukac pozytywow, mimo ze nie jest latwo.

Anella super ze prenatalne wyszly w porzadku i dzidzius ladnie rosnie. Mam do Ciebie pytanko bo znalazlam Twoj post o mleku w piersiach po poronieniu, jak dlugo zanikalo??? ja skonczylam mloda karmic w lutym kiedy to zaslasz w ciaze a od kwietnia minelo 3 miesiace a ja wczoraj wycisnelam kropelki. na dodatek boli mnie jedna piers tylko nie wiem czy mloda mnie nie kopnela czy jakis problem. psycha mi troche siadla przez to.

miminka szkoda, a juz myslalam ze u Ciebie tez beda dwie kreseczki bo na testach widzialam ;(

ja was podczytuje ale nie udzielam sie bo narazie starania zawieszone :) ale czytam bo kibicuje wszystkim i patrze jak rosna nasze dzidziusie od staraczek :))

Odnośnik do komentarza

Kasieka122 tak miałam drożność i już wtedy były wątpliwości A wyglądało to tak że: dwóch lekarzy którzy robili hsg stwierdzili po badaniu za są niedrozne. A potem radiolog opisał że są jednak drozne więc ten wynik się bardziej liczył niż to co ginekolodzy widzieli na oczy. I tak 3 taka straciłam na walkę z wiatrakami
Tej drożności nie robilabym gdyby do drugiego podejścia do iui nie wymagało. A tego już robić nie będę
Pena widocznie miałam mieć tylko jedno dziecko
Wszystko jest gdzieś zapisane Ci nas czeka
Samozycie puki masz cień nadzieję walcz do puki nie usłyszysz jak ja że nie ma szans. Może się uda .
Chyba już nie będę tu więcej pisać bo ostateczna już nie jestem
Kupię sobie kota:)

Odnośnik do komentarza

Maszkaron ja też się zastanawiam kiedy mi ta ciąża tak szybko przeleciała. Pamiętam pierwszą wizytę i podejrzenie pustego jaja płodowego jakby to było wczoraj a tu za chwilę na porodówkę będę się wybierać :)
Nawet te wszystkie negatywne testy pamiętam jakbym robiła je dziś rano i czasami łapię się na tym, że nadal nie wierzę iż to się dzieje naprawdę :)

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

Kasie tak to możliwe bo mam 13 letniego syna
Powiedział mi lekarz że od częstych stanów zapalnych i niedolwczonych zkazen przydatkow
Nie da się zrobić nic poza in vitro
Jeden jest trochę drozny Ale ne tyle że plemniki może wpłynąć A jajeczka już nie i jest ryzyko pozamaciczneh wieczór następnej @ zaczynam brać anty
I taki to koniec marzeń o dziecku
Już jakoś.sie z tym pogodze

Odnośnik do komentarza

Domary rzeczywiście jak już taka poważna diagnoza to może i lepiej się już nie łudzić. Przykro mi bardzo że akurat tak ci życie poukladalo te sprawy. Tule mocno. A czemu chcesz brać anty skoro i tak nie ma szans na ciąże? Taka naturalna antykoncepcja.
mininka ja równiez cię tule ale kiedyś się uda. A co tam lekarka na twoje wyniki powiedziala? Miałaś ta wizytę bo ja już nie pamiętam o czym wczoraj pisalyscie chyba muszę zacząć ćwiczyć pamięć.

A ja dzisiaj na bogato. Obiad na mieście zjadłam z córką. Trochę polazilim po mieście bez pośpiechu itp. Plac zabaw dwa razy zaliczony. Mój ma obiad z wczoraj bo wszystkiego nie zjadł. A ja mam labe.
Za to mam ewidentne rozciąganie się macicy. Zakluje raz, pociągnie coś. I tylko na lezaco da się to znieść. Ech... Niech już będzie następna sobota bo mi już nerwy czasem wchodzą a wtedy mam czarne myśli.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

DoMaRy tulę Cię całym sercem :* tak bardzo Ci kibicowałam, tak mi przykro :(;(
Choć wiem, że medycyna potrafi się mylić, pamiętam tu na forum historię
Ewci, gdzie lekarze chyba też po laparo, albo hsg? też nie dawali żadnych szans na ciążę i właśnie wtedy się udało. Może nie warto brać tych anty, może kiedyś jednak samo zaskoczy jak nie będziecie o tym myśleć i się starać? Jak duże jest ryzyko tej cpm, skoro przez tyle lat to się nie zdążyło?
Mininka bardzo mi przykro, bo na pewno nadzieja rosła przy każdym badaniu bety i teraz zawód boli bardzo :( tule mocno i trzymam kciuki za nowy cykl

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

Kasie ja też mam takie krótkie cykle, lekarz sprawdzał kiedy masz owu zanim przepisał Ci leki? Moje cykle między 22-25 dni, zawsze miałam regularne 27-28, a od stycznia coś się skróciły i miałam plamienie między miesiączkowe, więc dostałem na 3 miesiące luteine, po odstawieniu znowu 22- 24 dni, testy owu wychodzą pozytywne około 12-13dc, lekarz powiedział, że to nie możliwe, że przy takich cyklach owu jest tak późno, więc kazał zrobić w tym cyklu monitoring i zbadać progesteron, no i badania męża i zobaczymy co dalej.

25 cs
"Nie rezygrnuj z marzeń, to że coś nie dzieje się teraz, nie znaczy, że nigdy nie nastąpi."

2d2ee61de68e37c42a59c7f1ad2fdef6.png

Odnośnik do komentarza

MisKolorowy ja brałam luteine na uregulowanie cykli i nic nie pomogła a mogłabym powiedzieć że zaszkodziła bo przed miałam cykle między 30 a 32 dni a po miałam od 28 do 41 dni. Dopiero teraz jak mi ta druga kobitka dała duphaston to się udało ale też wyznacza łam sobie owu testami i u mnie niby późno bo dopiero 18dc był pozytyw to te 13-14 dni i dopiero @ przychodziła w szczęśliwym cyklu nie wyznacza łam a śluz miałam przez godzinę może dwie w 16dc jak apka wyznaczyła. więc może faktycznie u ciebie wystarczy to wyrwgulowac. Trzymam kciuki.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry dziewczyny. To pierwszy cykl, kiedy staramy się o dzidzie... nie wiem jakie mam cykle , bo to również pierwszy cykl bez tabletek anty, lecąc schematem 28 dni, za 6 dni mam mieć @, i modlę się żeby jej nie było już. Czuje się inaczej, mam dziwny posmak w buzi.. czasem mi nie dobrze, brzuch pobolewa, ale wiem że mam też dość rozwiniętą psychikę więc mogę sobie dużo rzeczy wkręcić... pomożecie mi wytrzymać? Te 6 dni, i może po tym coś będzie wiadomo ..;)

Odnośnik do komentarza

kitrad witaj. Nie chcę cię źle nastawić ale większość z tych naszych objawów to i na @ i na ciąże. :D ale życze ci aby już tą @ nie zawitała. Długo bralas anty? Ja brałam może z pół roku ale to w formie leczenia plamien i po odstawieniu też miałam takie objawy. No i teraz w ciąży też tak mam. Nawet czuje cmienie brzucha jak na @. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...