Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

magalena3
mininka tule mocno. Ale nie poddawaj się kiedyś się uda. A tutaj zawsze mówimy że póki @ nie ma to jest szansa. Który dzisiaj masz dzień cyklu? I jaki czule test?

28 dzień cyklu na cykle 30 dniowe. Wiem że owulacji była 28 bo wtedy pregnyl miałam podany...
Trudno. Nie można mieć w życiu wszystkiego

Odnośnik do komentarza

mininka z tego co się orientuję to nie zawsze pęka odrazu pęcherz po podaniu zastrzyku a więc ta owu się jednak dzień przesunela? Zobacz pełny test blady a 32dc więc nie skreśla odrazu na straty tego cyklu póki @ nie ma. Ja tam trzymam kciuki za ciebie i tule mocno. Musisz być silna i nie myśleć że nie dane jest Ci być mama. Ja ponad 2.5 roku się starałam i się udało. Miałam chwilę zwątpienia jak każdy ale głowa do góry i pierś do przodu jak to patka powtarzała.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Pena super :)
Magdalena zapomniałam napisać że teraz jedno cc nie jest wskazaniem do kolejnego. A wyniki z glukometru wyszły super, na czczo 83, po godzinie 140 a po dwóch 128. Więc nawet jeśli to tylk ów przybliżeniu to mam ogromny zapas do dopuszczalnych granic wiec daruje sobie siedzenie w labo.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dziękuję kochane ❤
MadziaK Super wyniki !
Czarna dziś 32 dc A ovuWiew mi pokazywalo że jutro @ ale mam bardzo nieregularne cykle od 26 do 46 dni. Jak byłam na monitoringu w tym cyklu to lekarz mówił że ten cykl będzie normalny czyli nie 46 dni :-) A jak się okazało cykl jest niezwykły hihi

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Pena dobrze się patrzy na takie dwie kreseczki :)
Dziewczyny dumam co robić, bo właśnie odkryłam że u mnie w mieście jest przychodnia leczenia niepłodności, przyjmują tam wprawdzie tylko ginekolodzy (większość z nich pracuje też w szpitalu) ale w jakimś artykule o tej przychodni pisało że zajmują się też niepłodnością wtórną gdy jest po stronie faceta. Jak chce wejść na ich stronę to pisze, że wystąpił błąd i nie da rady i nawet nie wiem czy przyjmują tylko prywatnie czy też na NFZ ale mniejsza już z tym. Jestem na 15.07 umówiona z ginekologiem w miejscowości 20km od mojej ale on pracuje tez w szpitalu z tymi lekarzami co są w tej przychodni. Czy jak zapiszę się jakoś do tej przychodni i pójdę jednocześnie do tego ginekologa to nie będzie przegięcie? do tego wszystkiego mam wyniki badan zlecone przez dwóch innych lekarzy.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

już znalazłam jakąś kom do nich, zaraz będę dzwonić. Kurcze żadna ich strona nie działa.
Tylko czy nie wyrzucą mnie z tamtąd jak zobaczą że byłam wcześniej u trzech innych lekarzy? albo co gorsze totalnie oleją i jak inni powiedzą, ze "no trzeba się starać bo to ostatnie dzwonki" po czym z niczym wyślą do domu. Najgorsze ze na to wszystko trzeba czekać, byłam przekonana że mam "świeże" badania hormonów popatrzyłam na datę i okazało się że są z zeszłego roku z sierpnia, jak ten czas zapinkala.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

ja ogólnie mam pecha do lekarzy, ten ostatni ginekolog mnie nie chciał zbadać bo ze wszystkich badań co mi zlecił zrobiłam wszystkie oprócz badania moczu (miałam robiony miesiąc wcześniej) i mi powiedział jak Pani nie robić badań tzn, ze Pani nie chce być leczona i tyle było gadania.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj przed godziną 9:00 po kąpieli miałam różowe plamienie. Mówię sobie, że to @ się rozkręca. Mamy prawie 15:00, a nic więcej nie leci. Na tamponie tylko śluz przeźroczysty. Ja już nie wiem, to nie na moje nerwy. Nigdy wcześniej nie miałam plamień przed @. Przychodziła z grubej rury. Brzuch mnie boli, wzięłam już nawet no-spę. Muszę iść koniecznie na kontrolę w nowym cyklu.

http://s3.suwaczek.com/201808204965.png

Odnośnik do komentarza

kasie No wiadomo mocz to powiem być na bieżąco zawsze mi gin powtarzał żeby badania robić krótko przed wizytą bo najświeższe ale nie powinien cię tak splawic. A teraz na tego 15 masz wszystkie badania? Żeby się znowu jakiś buc nie przyczepil. Niestety niektórzy lekarze są taki gburowaci. Pamiętam że w CZMP w Łodzi jak leżała to każdy narzekał na jednego lekarza że zły i ordynarny a ja normalnie z nim gadałam. Fakt uśmiechu od niego nie wycisnelam ale odpowiedział na pytania. Wytłumaczył co i jak. Więc niektórzy chyba jakoś też inaczej podchodzą do lekarzy. Nie powiem że jedna Pani co miała zła opinie że wredna to i do mnie miała pretensje że w pierwszej ciąży zrobili mi cc a nie rodziłam naturalnie skoro tętno dziecka nie było wyczuwalne. No i mnie zamurowalo...
Będzie dobrze. A masz zamiar robić teraz też te testy owu? Może zrób i po owu między 8 a 10 dniem zrób progesteron jak i ja. Ja się na tym nie znam wiem i może się mądrze ale tonavy brzytwy się łapie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

skserowałam wszystkie badania co miałam robione u tych dwóch lekarzy czyli : morfologie i żelazo (z maja tego roku), AMH i PRL (z maja), LH, FSH i progesteron ( z zeszłego roku) TSH (z grudnia). Miałam mocz robiony miesiąc wcześniej do innego lekarza i nie uznał tego. Może być wredny jeśli tylko będzie badał dokładnie i będzie dobrym lekarzem.
Tak robię testy owu codziennie, jak narzazie negatywne :( ogólnie to mam problem z badaniami bo moje labo i ośrodek zd jest 15km od miejsca gdzie mieszkam i jak idę na badania to spóźniam się do pracy i to dużo, ale w tym miesiącu zrobię ten progesteron tak jak mówisz.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...