Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Niewiadoma

Magda czytalam ostatnio ze wysoka beta jest przy dziewczynce. I możliwe że niedługo na podstawie właśnie przyrostu bety będzie można na samym początku określić płeć. Nie wiem ile w tym prawdy ale u mnie by się zgadzało. Niska beta i jest synek.

Pena jejku ale emocje. Oby tylko wieści były pozytywne.

Nie wiem jak w Anglii kobiety wytrzymują 12 tygodni bez wizyty. Wiem co przyjaciółka przechodziła, tyle tygodni nie wiadomo co z dzieckiem czy się rozwija, czy bije serduszko. Biedna robiła testy co tydzień żeby jakoś się uspokoic że ciąża dalej jest.

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Hildegarda w 28 dc przy cyklach 28 dniowych wyszedł właśnie taki cień cienia po czasie, a w tym dniu beta była 4,3. Owu się przesunela o 4 dni więc to było 10 dpo.

Madziu a Ty coś pisałas że przed testami już wiedziałaś bo bolały cię jelita? Jak to było? Ja od 3dni już się męczę. :( a nic takiego nie jadłam. Dziś to w ogóle nic bym jeść nie musiała ani apetytu ani nic. A jak mąż dzwonił powiedziałam mu o biegunce i że źle się czuję to on ze może wreszcie w ciąży jesteśmy. Dziś 20dc, 9dpo. Do testowania 6dni. Jak ja to przeżyję?

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Ja przyjechałam do domu. Zjem i jadę spowrotem aby siedzieć i czekać na koniec kolejki. Mam nadzieję że zdąży wszystkich przyjąć i mnie przyjmie. Powiedział że przyjmnie mnie jak się wyrobi do 19.49 bo później przychodnie zamykają. A więc trochę sobie posiedzę bo wypuszczają do przychodni tylko do 18 :D a więc zjem i jade dalej. A jak mnie nie zdarzy przyjąć to w środę prywatna wizyta na 17. Ale z racji że przyjechał czasowo a nie śpię spóźnił jak zwykle to mam nadzieję. No i powiedział że jak mam luteine to jak mi się skończy duphaston to mam tamta brać 3xdziennie ale mam jednak nadzieję na wizytę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czarna najpierw zaczęła mnie pobolewac macica taki ciabmgly dyskomfort czułam i lekko pachwiny, sto ilam betę i ujemna więc poszłam do ginki że raczej znów cysta i że z lewej mnie boli, ona ze owu była z prawego jajnika widmec żebym zrobiła mocz, no i dobra poszłam do domu, a na drugi dzień zaczęłam mieć bóle jelit i to konkretne, nie mialam zaparć ani biegunkę raczej wsyzskto było wzdete, cały brzuch twardy aż nie mogłam się wyprostowac, potem zaczęło z prawej boleć i gdyby nie to że czułam się jak w ciazy i że ginka powiedziała że z prawego Jan ika owu była to bym jechała z wyrostkiem na ip, mnie naprawdę nic nigdy nie boli a to byl konkretny bol że nie mialam siły wstać. I rano było lepiej a w miarę jak jadlam to coraz gorzej i pod wieczór katastrofa, to było od 23 do 26 dc, 28 już beta była pozytywna. Owu była 18 dc.
Pena Ty to umiesz budować napięcie :D
Magdalena czekamy na wieści i zdjęcie fasolka :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Pena gratulacje. :D chociaż ty masz dzisiaj dobre wieści. Mnie może przyjmnie. Jak liczę że jest 6 pacjentek w tym 4 ciężarne to liczę na każdą 20miniut. To nie wiem czy się wyrobi.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Niestety zrezygnowałam z czekania bo z 6 osób zrobiło się 10. Więc napewno by mnie nie przyjął. W środę pójdę prywatnie a wizytę u niego mam na 19 sierpnia więc akurat będzie po miesiącu. Tak przeważnie chodziłam co 3-4 tygodnie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...