Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Hildegarda ja mam jutro 28dc A apka pokazuje mi dopiero @ na sobotę. Ale tak jak pisałam mam cykle od 26 do 46 dni więc u mnie to nie wiadomo. Czytałam że dziewczyna też miała wynik beta hcg 7 dni po owulacji 0.2 i po 3 dniach po tym wyniku zrobiła test sikany i były dwie kreski. Więc jutro też zrobię (też będą 3 dni po becie z piatku) bo do tej 21:00 zwariuje A na cito musiałabym jechać 30km od domu to mi się nie chce A jeszcze kolejki będą bo to duże labo.
Magalena może dziewczyny chcą odpocząć bo jednak będąc tu na forum to człowiek się nakręca :-) Ja też już kilka razy planowałam przestać liczyć dni i czytać forum ale nie chce przegapić dwóch kresek dziewczyn z forum bo to zawsze radosna nowina :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

zaneta to trzymam kciuki dalej :)

Szczerze to i ja miałam chęć nie raz usunąć konto i nie wchodzić ale to z nerwów. No ale nie udało się. Najdłużej bez was wytrzymałam 2 dni. Chyba :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Mika ale wiesz ze jedna nitka to nie zawsze zwiastun @. Może zagniezdzenie?
zaneta No wiesz ja już tydzień przeszło po pozytywnym teście a brzuch i mnie zacmi jak na @. Oczywiście dalej sprawdzam ciągle wkładkę bo mam wrażenie że mi leci ciągle coś. Więc może i już nie przyjdzie do ciebie. A owu jak się opóźnia to by wyjaśnialo dlaczego testy negatywne. Nie wybierasz się może na betę?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Ja w cyklu gdy zaszłam dwa razy plamilam raz na owulacje domniemana a drugi raz tydzień później, i to nie pasuje ani na owulacje ta właściwą ani na zagniezdzanie bo jedno na późno a drugie za wcześnie. I na dwa dni przed terminem miesiączki zaczął mnie bolec brzuch jak na miesiączkę i bolała tam przez miesiąc około. Bol był identyczny. I też pomyślałam wtedy że jednak to nie ciąża mimo tego co czułam bo zaczął się właśnie ten charakterystyczny bol. Takze wszystko mzoe być objawem ciazy lub okresu, albo nic nie musi być objawem ;)
Trzymam za was kciuki i czekam na wieści :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny! Mnie od dnia domniemanej owulacji czyli dzień po zastrzyku boli brzuch, cmi lekko tak jak na @ takie jakby skurcze i klucie. Miała tak któraś po zastrzyku? Dziś 8dni od owu i źle się czuję. Bardziej brzuch boli, jelita i mam ostra biegunkę,sama nie wiem co z sobą zrobić od rana. Dobrze ze dziś do pracy na 13. A 2 dni temu znów miałam zaparcia. Zaczynam swirowac. :(miłego dnia wam zycze:*

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

karolcia lekarz przyjmuje od 15 niby ale przeważnie przed 16 się zjawia. Więc o 15 muszę jechać aby się później nie pchać. Zapytam czy przyjmie a jak nie to niech tylko receptę wypisze na duphaston dalej żeby brać i wyznaczy mi wizytę. Ale mam nadzieję i jakieś przeczucie że mnie przyjmnie.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Cześć dziewczyny! Mnie od dnia domniemanej owulacji czyli dzień po zastrzyku boli brzuch, cmi lekko tak jak na @ takie jakby skurcze i klucie. Miała tak któraś po zastrzyku? Dziś 8dni od owu i źle się czuję. Bardziej brzuch boli, jelita i mam ostra biegunkę,sama nie wiem co z sobą zrobić od rana. Dobrze ze dziś do pracy na 13. A 2 dni temu znów miałam zaparcia. Zaczynam swirowac. :(miłego dnia wam zycze:*

U mnie na marcowych mamusia h jedna dziewczyna też miała biegunkę właśnie ale to po teście już. Mnie raz też ganialo. Ale równie dobrze mogłaś coś zjeść niedobrego. A więc sama wiesz ze każdy objaw pasuje do jednego i drugiego. Niestety. Ale trzymam kciuki bo jakoś na weekend będziesz testować co?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza
Gość Niewiadoma

Cześć dziewczyny, czytam Was ostatnio regularnie. Ogromnie się cieszę ze wszystkich 2 kreseczek. My póki co odlozylismy starania. Chociaż 2 dzidziuś ogromnie nam się marzy.

Pena daj znać jak beta.

Żaneta czemu nie zrobisz badań może wystarczy niewielka pomoc i będzie dzidziuś. A tak to się niepotrzebnie zadreczasz.

Madzia nie mogę się doczekać Twojej wizyty u gina. Ciekawe czy Maleństwo w brzuchu ma towarzystwo. Beta piękna.

U mnie w pierwszej ciąży po terminie @ było 7. A w dniu test negatywny.

Dziwny mam okres w tym cyklu prawie go nie ma.

Pena mogłabyś napisać coś więcej o kubeczku menstruacyjnym? Nie miałaś problemu z aplikacją? Jakiej masz firmy któraś dziewczyna jeszcze używa?

Odnośnik do komentarza

Niewiadoma nie pamiętam firmy wiem że kupowałam na allegro za 80zl jeden. Wzięłam rozmiar L bo pisało że po porodzie taki ma być no i osobiście uważam że jest trochę za duży. Tzn myślę że mniejszy byłby bardziej komfortowy choć nie jest źle. Na YT są filmiki jak aplikować to nie jest skomplikowane ja zginam na pół i w literę C. Mój ma taki patyczek za który się to wyciąga i uważam że jest trochę za dlugi bo czasem mnie drażni jak wystaje. No i z długimi paznokciami nie da się go wyciągnąć więc musiałam obciąć szybko. Trzeba spróbować. Myślę że to fajne i ekologiczne rozwiązanie. Choć liczę że przez następne 9 miesięcy nie będzie mi potrzebne :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

pena No właśnie coś tam widać ale takie jakby zalane. A wzięłaś na cito? Bo ja ciągle zapomniałam. :D
niewiadoma ja też jestem ciekawa. :D dumam że albo będzie dwoje jak mówicie albo będzie chłopak bo przy dziewczynach aż takiego głoda nie miałam no i słodkie lubiłam a teraz mnie mdli po słodkim a czekolada smakuje jak pleśń. :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Test o czułości 10ml ale obstawiam że jak beta urosla to koło 3ml będzie skoro w piatek było 0.2.
MagalenaNa cito nie chciało mi się jechać 30km do labo A u nas tylko zwykle robia ale już jest w systemie tylko trzeba czekać na wyniki :-) Bardzo jestem ciekawa Twojej wizyty !! Pisz nam tu od razu co lekarz powie i liczę że Ci zrobi usg A nie tylko receptę wypisze :D

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...