Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

pena to rzeczywiście trzymasz napięcie na weekend. Ale chociaż weselszy będzie bo z nadzieją. Trzymam kciuki aby się rodzeństwo rozwinęło z tego dla Gosi.
zanetko moim zdaniem test o czułości 10 powiem wyjść w niedzielę ale ważne żebyś go zrobiła z samego rana bo wtedy stężenie beta hcg jest największe a nie w ciągu dnia. Jak wytrzymasz to nawet w niedzielę zatestuj.
Bzibzia ja kiedyś nie miałam wypryskoe na twarzy przed @. Ale od kilku cyklu się pojawiały a nawet od owulki miałam do @. Jak nastolatka normalnie. Gdzie w nadtolet ich latach tak nie miałam. Ale teraz w szczęśliwym cyklu równiez mnie wysypalo. A więc może być to objaw ciąży. A to że się doszukujesz o objawów to się nie martw. Mi jak się cykle rozregulowaly to miałam nadzieję i z brzuchem już zaczynałam gadać :D

Co do trzymania nóg w górę to przed pierwsza ciąża stosowałam po 6 razach się udało ale nie wiem czy to miało wpływ. Wiem że tym razem nie zastosowałam tego ani razu. Od 2. 5roku ale widac nie potrzeba. I to np teraz to zaraz po stosunki chwilą odpoczynku i szłam do WC bo ja zawsze miałam po parcie na siu siu :D

Dzisiaj a dokładniej to wczoraj położyłam się spać o 21. Nawet dobrze ciemno nie było. Ale moi na szczęście też zmęczeni więc zasnelismy cała familia i się właśnie przebudzilam. No i oczywiście czuje głoda. Więc chcący spać dalej muszę coś przekasic.

Dobrej reszty nocki

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

W dwóch filmach widziałam że lekarz kazał trzymać nogi w górze po stosunku i kobieta na dole powinna być podczas stosunku. Na przy pierwszym byłam na dole ale stosunek przerywany. Przy drugim na górze, tylko ze mnie prawie nigdy nic nie wypływa, nie wiem gdzie to się podziewa bo zwykle wylatuje już taka jakby woda po kilku godzinach. Mąż się śmieje że wszystkie dzieci pożeram.
Co do objawów to w pierwszej ciąży miałam identyczne jak przy cystach. Nie miałam żadnych wypryskow ani nic. W drugiej za to mnie wysypalo i włosy mialam tłuste brzydkie, bolały mnie piersi ale właśnie po bokach jakby wezly chlonne nawet sprawdzałam czy nie powiększone i bolała macica i to od razu na drugi dzień, i jelita były bardzo obolałe, nie wiem czy z uwagi na wcześniejsze cc i blizne na niej czy czemu, ale szykowala się od chwili zapłodnienia hihi, no i jelita mnie bolały okropnie jakby nagle przestały trawic, potdm ten ból prawego jajnika zs myślałam że to wyrostek, a potsm ustalo i już tylko zmęczenie i wilczy głód który trwa aż do dziś. Beta ta malutka wyszła mi 8 dni po faktycznej owulacji, wiec Pena na pewno za wcześnie zrobiłaś i oby się coś zaczęło dziać. W poniedzielek jak coś zrób jeszcze raz progesteron czy jest dość wysoki w przypadku ciazy bo może tu jest problem jak u Magdaleny było że ciut za niski i ciąża się nie może utrzymać?
W każdym razie trzymam kciuki za wszystkie, w końcu się na pewno uda :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Ja też się boję robić w poniedziałek drugi raz bete. Ale przy moich nieregularnych cyklach to nawet nie wiem kiedy ma @ przyjść. Dziś 26 dc. A cykle od 26 do 46 dni więc duża rozbieżność. Gin mówił że ten cykl będzie normalny (Myślę że stwierdził to na podstawie pęcherzyka owulacyjnego).

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Trochę mam ćmienie w brzuchu i zgage od wczoraj. Zgage mialam tylko jak palilam (juz dawno rzucilam) i w ciazy. Praktycznie cała ciążę miałam zgage ale córka z bujną czupryna się urodziła więc sprawdza się u mnie to że zgaga w ciąży to dziecko z wloskami :D No zobaczymy jak to bedzie w tym cyklu :-) Nie ukrywam że mam małą nadzieję i mąż też już chodzi podekscytowany że moze się udało i nie będzie musiał badać nasienia po wakacjach haha

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

pena89 mnie już o tej muli do spania . I wszystko mi smakuje kwaśne .nawet mięso ,które bylk świeże smakowalo mi jako kwaśne . Do tej pory objawów brak . A jeżeli będzie jutro negatywny kiedy można jeszcze powtórzyć ?
Ja też mam mega nie regularne i tez myślę czy się udało .

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

zanetko też się bałam. Chyba bardziej boimy się rozczarowania, racja? Trzymam kciuki.
Za ciebie pena również. A masz już wyniki tych anty ciał na bolerioze. Czy jak to się nazywa :D

A ja właśnie jadła. Czeresnie i nagryzlam akurat na pestke i piątki kawałek i się ukruszylo. Ech...

Urobiłam się jak bury osiol a jeszcze kwiatki muszę przesadzić aby jutro na cmentarz zawieść. Ale zrobiłam sobie dzisiaj wątrobke na obiad i zaspokoilam zachcianke. Tyle że niezbyt mi smakowała :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Żaneta trzymam kciuki, jeśli będzie negatyw to myślę ze za 2-3 dni możesz powtórzyć.
Pena na nie wiem co to jest zgaga a pierwsze co kupowałam po porodzie to był szampon młody miał tyle włosów hehe
No i ponoć w ciazy im większy brzuch tym mniej można zjeść na raz, u mnie się to nie sprawdza, raczej odwrotnie, zjadłam tyle że nie wiem gdzie się to mieści :D
Magdalena a jak się czujesz? Na na początku ciazy jestem okrutnie zmęczona i nie mam siły nic robić, leżę jak zwloka i jem non stop hehe, tak od 4 do 8 tygodnia ;)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Madziak mimo że głodna jestem to spadło mi 2kg. Nie wiem jakoś dużo więcej. Np w nocy muszę kanapkę zjeść bo jak się obudzę i czuję głod to zaraz będzie mnie mdlix. W ciągu dnia tak samo. Jak nie zjem zaraz jak czuje głód to mnie mdli. Albo godzinę po obiedzie jestem już głodna. Jem np jedna kanapkę i nie więcej bo ja tak zwykle jadłam więc się w brzuchu nie mieści więcej :D poza tym to śpiąca jestem jeszcze. Chodzę spać o 21 bo wcześniej się nie da. Ale o 2/3 mam pobudke to godzinę dwie nie śpię i potem znowu do 5 albo jak dzisiaj do 8 :D no i muszę sobie kupić majty. Bo mi ciasno. Niby spodnie nie Cisna ale majty tak i chodzę w tych co mam takie typowo "okresowe". :D no i jak trochę porobię to muszę odpocząć c bo plecy mi siadają. No niby nic ale jednak. Już się przyzwyczaiłam i jakoś tak normalnie już.
I pomyśleć że już tydzień minął od pozytywnego testu.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Magalena przeciwciała w boleriozie będą za ok tydzień bo to się czeka zawsze na wynik. Mam nadzieję że nie urosły od ostatniego badania. Straszą kleszczami w tym roku A chodzę codziennie na spacer przez las i nie ugryzl mnie żaden A oczywiście zapominam się pryskac tym ba kleszcze. Komarów też u nas nie ma bo jest dużo nietoperzy.
MadziaK ja też pierwsze co kupiłam to szampon dla córki haha Masz szczęście że nie wiesz co to zgaga. Czasem mnie tak paliło po gardle że myślałam że mi dziurę na wylot wypali. I to do końca ciąży mnie męczyła. Ale mam na to sposób więc jak tylko beta będzie pozytywna to lecę do apteki po Gaviscon tabletki i zgage znika.
Zaneta A beta hcg z krwi nie masz możliwości zrobić?? Ja już nawet nie robię testów domowych bo w pierwszej ciąży dopiero 5 dni po badaniu z krwi mi wyszły z delikatna druga kreską.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

pena89 właśnie niemam jak .dzisiaj zamknięte a dopiero w poniedziałek otwarte laboratorium a najbliższy szpital mam w Warszawie .
Jutro zrobię ten o czułości 10 .

Ja zgagę miałam.cala.ciaze jedyne co.mi pomagalo to maślanka. Pamiętam że jak już małego wyciągnęli z brzucha zapytałam czy ma włosy ( bo całą ciążę miałam zgagę ) haha

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Mnie też straszyli że się wytra ale nic takiego się nie stało. Jak miał rok to już miał takie dorosłe włosy, grube i sztywne. Pena pokaż swoją z ciekawości jak jej fryzurka obecnie ;) my na pół roczku obcinslismy bo grzywka w oczka wchodziła.
Ja to tylko się bałam zeby czasem nie miał takiej wielkiej kwadratowej lysej głowy jak czasem dzieci mają i potem jak im się czapkę ubierze to wyglądają jak jajko w kapeluszu jak to moja siostra mawia :p no i dr go wyciąga i wiecie co mówi, o jaka głowa! myślę sobie o kurde tylko nie to, ale pokazali mi go i miał drobna główke z włoskami uff :D

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Zaneta i co miał włosy czy nie?? :-) Ja też dopiero w poniedziałek mam możliwość bete powtórzyć. Mąż mnie namawia bym poczekala do środy chociaż ale nie wiem czy wytrzymam. Wogole to wyczytałam że beta hcg też rośnie jak się ma jakieś typy chorób nowotworowych. Czasem lepiej mniej wiedzieć niż więcej.
A co do liczenia palcy to nie wiem czemu ale też mam taka shize że lubię liczyć u innych palce czy są wszystkie i mojemu dziecku zaraz po porodzie oczywiście też policzylam czy się zgadza ilość. Muszę przyznać że wszystkie paluszki ma jak malowane "maleńkie cudenka" ❤

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

No to rzeczywiście jak na ten wiek to gęste, mój ma brązowe więc się tym wiecej wydaje ale myślę że podoba ilość. Teraz już mi gorzej ciąć bo ma ich naprawdę cała masę i widać jak coś nierówno przytne, obecnie ma z tyłu taki ząb wycięty heh ale jak poszłam do fryzjerski to mu obciela włoski na garnek i musiałam poprawiać i od tej wizyty płacze przy obcinaniu a wcześniej się zawsze cieszył :(

monthly_2019_07/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_76399.jpg

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK ale słodziak!! Włoski fantastyczne !! U nas rodzinne że mamy gęste włosy więc miała się na kogo podać. Najdziwniejsze jest to że urodziła się z czarnymi wloskami A teraz jest blondyneczką :-) A już mój tata się cieszył że cały dziadek bo on ma czarne włosy :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Ale macie słodziak. Moja też się z włosami urodziła. Trochę z tyłu się wytarly od leżenia ale szybko odrosly. Ale moja to ma takie bardzo jasne. Na szczęście wdala się w tatusia bo mama ma mało włosków. :D aktualnie to ma do pasa ale na roczek pamiętam że jej cebulkę robiłam i z grzywką i z resztą włosków. Ale jak miała tak z 6/8msc to pamięta że miała tak jakby irokeza. Włoski że 3 cm i wszystkie sterczaly do góry. Musiałabym żelem przyklepywac :D siądę później do kompa to wam wrzucę. Teraz to dzielnie siedzi i baje ogląda jak mama realizuje swoje fryzjerskie widzimisię.

monthly_2019_07/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_76400.jpg

monthly_2019_07/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_76401.jpg

monthly_2019_07/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_76402.jpg

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...