Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

No to jak śpi dobrze to może jeszcze do zębów bunty dochodzą. Jak rzuca itp. Moja to mało nerwowa ale też czasem trzeba było krzyknąć i postawić w pionie. Czasem się jeszcze teraz jej zdarzy ale teraz bardziej rozumna. Spotyka się z kuzynka i one starsze to ja buntuja. Mój się denerwuje ale tłumacze mu żeby poczekal aż pójdzie do przedszkola i zobaczy jak można psocic. Cwaniak z niej się zrobił bo jak starsze przychodzą to każe im sprzątać. Próbowała tego na mnie ale ja mam z nią krótko. Mówię że skoro zabawki porozwalane a nimi się nie bawi tzn ze są nie potrzebne i można je wyrzucić. Zawsze działa.

Pozwólcie że mimo dwóch kreseczek to będę i z wami pisać? :D takie jakieś bliskie mojemu sercu jesteście.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Iguana ze mnie też tak leciało. Ciagle zmieniałam podpaski :( Pierwszy dzień ze skrzapami a w drugim dniu kiedy poroniłam to cały dzień leciała czysta krew ale bardzo bolał mnie brzuch i czułam jak schodzi coraz niżej. Wieczorem wyleciało to co miało i było po krwawieniu. Współczuje Ci ogromnie. Wiem jak strasznie jest to przezywać.

Magdalena gratulacje! Ogromnie się cieszę.

Czekam na więcej kreseczek i Mam nadzieje, że wkrótce wszystkie zobaczymy je na teście :D

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Cześć Dziewczyny! Miałam pisać napisać wczoraj jak po wizycie ale nie mialam do tego głowy. Na usg oczywiście znów na lewym jajniku pęcherzyk 20-22mm takze miałam zastrzyk Ovitrelle o 11.00, a dziś wieczorem mamy działac. Jakoś tak nie mam humoru i małe nadzieje bo śluzu w ogóle nie zauważam. :( zobaczymy. Duphaston znów przepisany od 15dc. Trzymajcie kciuki.
Magdalena gratuluję!!!nareszcie :)
Iguana bardzo mi przykro. :(trzymaj się!

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uugpjadhf9nsj.png

Odnośnik do komentarza

Czaarna122
Cześć Dziewczyny! Miałam pisać napisać wczoraj jak po wizycie ale nie mialam do tego głowy. Na usg oczywiście znów na lewym jajniku pęcherzyk 20-22mm takze miałam zastrzyk Ovitrelle o 11.00, a dziś wieczorem mamy działac. Jakoś tak nie mam humoru i małe nadzieje bo śluzu w ogóle nie zauważam. :( zobaczymy. Duphaston znów przepisany od 15dc. Trzymajcie kciuki.
Magdalena gratuluję!!!nareszcie :)
Iguana bardzo mi przykro. :(trzymaj się!

Ja też nie widziałam u siebie odpowiedniego sluzu. Myśl pozytywnie nie załamuj się. Dajcie się ponieść. Napij się winka na rozluźnienie.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Kasie w poprzedniej ciąży nie miałam tak wiec jakoś nie wydaje mi się. A piersi mnie bolą cały czas od owulacji. Kurczę nie wiem. Cały ten cykl miałam dziwny. Okres 15 dni, pózniej cały czas śluz zabarwiony lekko na różowo a dzisiaj to plamienie brązowe :/
Zobaczymy czy się rozkręci. Może w poniedziałek zrobię test. Chociaż pewnie to za wcześnie jeszcze.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi i wsparcie. Psychicznie dziś czuję się już lepiej, ale na pewno daleko mi do myśli o kolejnej ciąży.
Krwawienie mam wrażenie że trochę jest mniejsze, ból brzucha też nie jest silny, więc mam nadzieję że będzie już lepiej.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Agula nie przy każdej ciąży występuje plamienia przy zagniezdzeniu. Ja w pierwszej i teraz nie miałam. A w drugiej ciąży miałam takie różowo-brązowe. :)

My już córce powiedzieliśmy i chce siostre. Rodzice moi i najbliżsi też wiedzą. Bo stwierdziłam że i tak wiedzieli że się staramy i ile przechodzę przez te niepowodzenia. Ciągle pytali czy coś się ruszyło a więc niech wiedzą. Nie obeszło się bez łez.

Ale szczerze to w poprzednich ciazach po teście czułam że jestem w ciąży a teraz ciężko mi uwierzyć. Ciągle oglądam zdjęcie testu albo jak jestem w łazience to oglądam test. Bo może źle widzę.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Samożycie kochana zdrówka życzę i oby szybko udało się zapobiec temu widniakowi. Pisaj do nas żebyśmy nie tesknily :*

karolcia dziękuję raz jeszcze. Wszystkim dziękuję. Niby już wiem ale chyba to nie dowierzanie jest silniejsze. Wogole to jak mi się udało już zasnąć nad ranem to śniło mi się że córcia mówiła że mama ma w brzuszku siostrę i brata. :D

A wczoraj jak się dowiedziała to kilka razy pytała czy naprawdę już mam małą dzidzie w brzuszku.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

bibs kochana nawet nie wiesz jak się cieszę. Trochę nie dotrzymalam naszej umowy. Bo miałam zajść zanim ty urodzisz :) ale ja tak ze szczerego serca abys w ciąży się nie denerwować o mnie :D buziaki dla was. Jak tam siostra pomaga przy młodszej?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Zaneta30
Agula89 ja niemam plamienia żadnego . Piersi jakoś trochę urosły . I jak mocniej ścianę to wrażliwe są. Ale u mnie się nic nie dzieje .

U mnie też nie wskazywało na ciąże. Mam cmienie brzucha jak na @, całe czoło wysypane jak nastolatka tez jak na @. Mięso mi nie smakuje również jak na @. A więc spokojnie zaczekaj. A nóż widelec. Chociaż wiem że to spokojnie to nie takie łatwe. Ale jak widać po mnie po tak długim czasie starań również się udaje.

No i dzisiaj już wierzę w te ciąże i Że nie śnie. Ale czuję klucie i cmienie w dole. Ale obawiam się że za wcześnie wszystkim powiedzieliśmy i że może jednak stać się coś. Chociaż te obawy to chyba każda ma.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...