Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Pena trzymam kciuki za owocny cykl!

Scandi jak ja byłam w poprzedniej ciąży na pierwszej wizycie to nie było nawet pęcherzyka. Za wcześnie poszłam i później też się martwiłam do kolejnej wizyty. Będzie dobrze!

Magdalena ja obecnie biorę pierwszy cykl duphaston 1 tabl. od 16 do 25dc. W razie ciąży mam kontynuować ale w sumie to teraz dałaś mi do myślenia bo nie wiem czy nadal mam brać wtedy 1 tabl czy zwiększyć ilość.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

maszkaron i ja się nierpliwie. Ale udało mi się i nie kupiłam testu bo poprostu nie chciało mi się już jechać do rosmana. A apteki nie miałam też po drodze :D może jutro wejdę ale dumam czy jest sens jak w pon mam dostać @ to w sobotę nie będę testować :D

agula ja od 16 do 25 też brałam ale 2 razy dziennie. Poczytam w razie w ulotce może coś będzie :)

mika a ten ovarin i acard to po co?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

czarna tule mocno. Ale są dobre strony tego twojego myślenia bo nie nastawiasz się na wszystko dobre i niemilo byś się rozczarować mogła za to w drugą stronę będzie miło. Więc pomysl trochę pozytywnie i wyspijcie się razem a jutro się okaże. O której masz wizyte aby najbardziej trzymać kciuki?

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

anella rzeczywiście piękne zdjęcie. Uwielbiam takie. Niby takie mało wyraźne ale wywołuje na twarzy bardzo wyraźny uśmiech.

nana1984 mogłaś miejsc opóźniona owulacje i cykl ci się wydłuży. Albo zrób betę bo może to jednak wczesna ciąża z racji właśnie opóźnionej owulacji.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Anella czyli jednak dobre wieści i niepotrzebnie się stresowalas przed wizytą!! Dzidziuś piękny ❤
nana1984 jak masz możliwość to idź na bete tak jak dziewczyny proponują. Rozwieje to wszystkie wątpliwości. Jesteś pewna kiedy miałaś owulacje ? U mnie ostatnio owu byla w 27dc i cykl był 41 dni przez to.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Zaneta ja tak miałam wczoraj. W dole brzucha miałam skurcze jakbym miała na nast dzień @ dostać, a też mam termin na 6.07. Dzisiaj jak na razie jest ok, i piersi mnie nie bolały w tym cyklu chociaż nieznacznie się powiększyły przy owulacji. Gdybym się nie mierzyła to bym tego nie zauważyła. Czasami jest tak, ze muszę większe biustonosze zakładać w środku cyklu tak mi piersi rosną, a czasami w ogóle tego nie zauważam.

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

iguana skarbie trzymajcie się. Bardzo mi przykro. Jak już trochę dojdziesz do siebie to koniecznie niech lekarz szuka przyczyny. ♥️

U mnie piersi przestają boleć powoli. Ale chyba wolałabym aby bolały. Tak czy siak kupię ten test dzisiaj i zrobię z rana bo jutro mój ma imieny to za zdrowie chociaz lampkę wina bym wypila.

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Anella piękne zdjęcie!

Czaarna Trzymam kciuki. Masz myśleć pozytywnie!

Zaneta My teraz mamy dostać równo @. I razem mamy testować :D Trzymam kciuki, żeby nie przyszła ta miesiączka wcale :)
Mnie cały czas piersi bolą, od owulacji...i są jakieś większe. W poprzedniej ciąży też tak miałam. Ale wiem, że tym razem nie zwiastuje to ciąży ponieważ znów widzę śluz delikatnie różowy ... :( Do tego czasami mam takie ukłucia w podbrzuszu. Niby ginekologicznie wszystko ok a a jednak nie...
Iguana nawet nie wiesz jak mi przykro. Trzymaj się kochana!

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki dziewczyny za wsparcie!
Ledwo się trzymam, dobrze że dziś córka wraca od dziadków to będę musiała się trzymać.
Pena89 no właśnie mi też się wydawało że mało ale nie miałam norm bo mieli awarię i tylko Pani mi wynik telefonicznie podała. A zanim wróciłam do domu zaczęłam plamic więc już wiedziałam że to pewnie koniec.
Teraz czekam na koniec krwawienia i idę sprawdzić czy wszystko ok. A ze staraniami sama nie wiem czy mam na to jeszcze siły :(

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...