Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Oczekujaca ja nie rozumiem jak można pokazać się na ulicy w bluzce jak po starszej wyższej grubszej siostrze i za małych w pasie spodniach że jak się kucnie to zadek :D A co się zobaczylo to się nie od zobaczy ;) trzymam kciuki za kreseczki :)
Madziak właśnie o tym dbaniu też mówiłam, jesteś czysta schludna zadbana A tu nawet z tym było na bakier.
Gosia Ja nie lubię mieć tony makijażu na twarzy strasznie bym się wtedy czuła i staro :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Ja zawsze się maluje
Codziennie . Wgl jak raz zaspalam i poszłam bez makijażu do pracy i kosmetyki w torbie to dyrektorka się pytała co się stało czy chora jestem czy co :D
Podkład brązer i rozświetlacz a do tego obowiązkowo tusz do rzęs. Nie jest to makijaż przesadny ale bez czuje się jak nago :D
Mnie brodawki strasznie bolą przy dotyku. Kurczę niech już będzie ten pierwszy i albo w lewo albo w prawo bo ta niepewność i szukanie objawów jest męczące :/

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

mika1
Ja zawsze się maluje
Codziennie . Wgl jak raz zaspalam i poszłam bez makijażu do pracy i kosmetyki w torbie to dyrektorka się pytała co się stało czy chora jestem czy co :D
Podkład brązer i rozświetlacz a do tego obowiązkowo tusz do rzęs. Nie jest to makijaż przesadny ale bez czuje się jak nago :D
Mnie brodawki strasznie bolą przy dotyku. Kurczę niech już będzie ten pierwszy i albo w lewo albo w prawo bo ta niepewność i szukanie objawów jest męczące :/

To ja tak Ty. Też makijaż. Ale nie maluje się cieniami. Tylko na okazję. Ale podkład brązer , roz, rozswietlacz i tusz do rzęs obowiązkowo. I mąż wie jak wyglądam bez i mnie poznaje bez problemu :D

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Patka no dokładnie, można nawet w dresie dobrze wyglądać, jeśli jest odpowiedniego rozmiaru i czysty ;)
Z makijażem tak to jest że jak się zawsze maluje i raz bez to się wygląda tak trochę blado, ale jak ktoś się nie maluję to w makijażu znów dziwnie wygląda ;) ja to sobie lubię włosy ułożyć, lubię jakieś fajne spinki klamry z kryształkami, no taka biżuteria do włosów ;)
No to wielka trójka będzie testować :D ktoś jeszcze?
A może wiecie, wczoraj skończyłam duomox na tą bakterie beztlenowa, czułam się po nim fatalnie, nawet mi mąż dziś powiedział że mam straszne cienie pod oczami, no i dwa dni temu robiłam morfologie tam gdzie młodemu zepsuli, no i było ze leukocyty 12 to w ciazy u mnie norma, a hemoglobina 12,4, dziś powtórzyłam dla pewności a tu leukocyty 14 a hemoglobina 12,1. 3 tygodnie temu jak robiłam to wyniki były dużo lepsze, zastanawiam się czy to antybiotyk mógł tak namieszać? Wiem że infekcja może popsuć wyniki ale u mnie nie było infekcji ani stanu chorobowego, jednak brałam przez tydzień antybiotyk i tak się zastanawiam czy to to czy w tej ciazy tak marnie to wychodzi :/

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Ja też nie maluje się przesadnie A zdarza mi się wyjść czasem na spacer wogole bez makijażu. Choć lubię właśnie fluid, bronzer, rozswietlacz i tusz do rzęs. Cieniami od święta wielkiego.
MadziaK ja też brałam Duomox w ciąży tylko że w 3 trymestrze na tą bolerioze. Nie czułam się inaczej niż zwykle po nim. Bez efektów ubocznych było na szczęście.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Madziak o strzał w 10tke z tym dresem :D oj z tym antybiotykiem to nie mam pojęcia czy mógł mieć wpływ
mika ooo zapowiada się kochana ciekawie :D u mnie brak objawów jakich kolwiek :)
Scandy makijaż permanentny brwi na czarno i blada twarz to wygląda mega sztucznie :D
Anulla Dokładnie tak :)
Koniec tematów makijażu bo Gosia nam bana da za odbieganie od głównego tematu :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Pena mi po każdej dawce było bardzo niedobrze, przez cały czas brania byłam okropnie słaba i rozdrazniona. Nie mialam siły młodym się zajmować, nie mialam siły na nic. Dziś bez antybiotyku pierwszy dzień i siły są, mdłości brak. Nie ma takich przypadków a na mam mózg spaczony i jak widzę piguly to mi kd razu źle na głowę robi hehe nigdy nic nie zażywam, wychodzę z założenia że organizm da sobie radę :p
Mój mąż po tym miał migreny :/ a mama mi mówiła że miała biegunkę i strasznie się źle czuła. Takze niezły syf :/
Była też moda na jasne blond włosy i mega solare, to też wyglądało zjawiskowo :D

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Ja też po tabsy sięgam w ostateczności. Nie lubię się truć niepotrzebnie. Biorę tylko te niezbędne i witaminy.
A mnie zaczynają piersi boleć tak od środka. Pewnie jutro dotrze ta spóźniona @. Chodzę co chwilę sprawdzać czy już nie przyszła ale mam sluzu sporo czystego.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

magalena3
Pytanie mam do was? Bo dalej mam jakieś plamienia. Może nie tyle plamienia co śluz jest jakby żółty a czasem brązowy. I jakieś znikowe plamki brązowe. Więc pomyślałam żeby jeszcze zrobić estrogeny(estriadol) ale w moim przypadku nie wiem kiedy. Bo to też w określonym momencie. Ja mam te plamienia do owulki potem nie ma.

Magalena3 a pytałaś tej lekarki swojej o te plamienia? Ona pewnie by doradzila kiedy najlepiej zbadać.
Jeszcze wszędzie trąbią o plamieniach po owulacji... Bo Ty czekasz na wynik biopsji endometrium... to może coś wyjaśni...bo estrogeny są związane właśnie z endometrium. Ja jak bym robiła na własną rękę to zbadałam tuż przed lub w terminie owulacji gdzie jego poziom powinien być wysoki(a Ty wtedy plamienia) , dla mnie to logiczne, tak jak na rys. Ale czy to ma w Twoim przypadku sens, nie wiem niestety...

monthly_2019_03/czekajace-na-2-kreseczki-reaktywacja_73688.jpg

Odnośnik do komentarza

Patka he he he z tym banem to się uśmiałam w głos - szalona.
Ja to właśnie lubię kremy bb...mialam jeden swoj ukochany(dr Eris Vitacera) to wzięli mi go wycofali i od tamtej pory nie mogę sobie dobrać fajnego. I co chwilę zmieniam. Ale jutro lecę do galerii i mam już jeden na oku być może się sprawdzi.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Ja jak wychodzę to tez się maluje, a to z tego względu, że mam jasna oprawę oczu (kreski sobie kiedyś zrobiłam), brwi tak jasne i mało, że nic nie widać, i jasne rzęsy więc oko muszę podkreślić i podkładem trochę wyrównać cere. Już zapowiedziałam, że po porodzie zbieram kasę na jakiś ładny, naturalnie wyglądający permanentny brwi :)

Odnośnik do komentarza

A no to może ja się dlatego nie maluję bo mam czarne brwi i rzęsy, długie i dużo, wiec oczy wyglądają jak wymalowane. Cerę mam ostatnio do d no ale cóż młody trochę nie spał plus ciąża a ja dużo sama no i latka lecą to się wszystko odbija na twarzy ;)
A ten krem bb to o tym piszecie?
http://m.sephora.pl/index.html#!catalog/product/view/P1191007

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Gosia a to kremik pod oczy czy do twarzy? Ja trafiłam na super krem do twarzy Dermika nawilżający, nie mam po nim żadnych krostek jak po większości i skóra fajna wiec super, szukam czegoś pod oczy bo mnie te cienie dobijaja :/
Pena przytulam :) moze będzie styczniowe? ;)

Krem bb jest do twarzy to taki lekki "podkład" Wrzuć foto kremu bo też szukam. Ostatnio jakieś alergie mnie dopadają i mam mega kłopot- coś na podobie skóry atopowej.
Co do kremu pod oczy właśnie na sińce niektóre kobiety stosują tylko proszę się nie śmiać,ale krem na hemoroidy :D. Poczytaj o tym.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...