Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

scandi gratulacje wielkie, wlasnie kilka razy pisalam gdzie sie podziewasz, ale jak wracasz z takimi wiadomosciami to wybaczam :)))

Nacia i mami margo gratulacje dla was serdeczne :))

Teska w poniedzialek jestem u Ciebie moze sie jakos spotakmy na hustawkach albow jakims cieniu :)))

Domka jestem kochana i czytuje was ale u mnie nic sie narazie nie dzieje ciekawego, przyszla druga @ po poronieniu i narazie ze z innych wzgledow wstrzymujemy strania, biorac pod uwage ze musze na siebie uwazac na pocztaku ciazy to jak wszystko pozjdzie zgodnie z planem zastartujemy po wakacjach. Ale oczywiscie plany sa tylko przesuniete a nie rezygnuje z nich calkowicie. wrocilam do biegania, troche powalcze o moje tsh bez lekow i chyba dobrze mi to zrobi bo czasem dopada mnie smutek ze tak to sie skonczylo i bardzo sie boje ze moze sie powtorzyc :)) ale czytam regularnie i czekam na Twoje kreseczki :))

Odnośnik do komentarza

kochane gratuluję mamusiom ja się nie odzywałam bo od czwartku mam u siebie ta koleżankę z synem . Choć się cieszę że jutro jwdzie bo wkoncu zacznę się starać . A my byłyśmy wczoraj na koncercie Chylińskiej tak się wybawilsmy że szok . Z okazji 100lecia mojego miasta był koncert.
Od jutra będziemy się starać bo nie powiem bardzo ochotę mamy ale nie ma jak .
Dzisiaj wogule czuje jak jajniki " pracują ", i czyści ale chyba to nie na owulację choć się mogę mylić .

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny zaczelam robić te testy owulacyjne i zastanawia mnie jedna rzecz, wczoraj wyszła kreska testowa dużo jaśniejsza niż kontrolna a dzisiaj wogole nie było testowej. Wiem że to znaczy że nie ma owulacji w najbliższym czasie ale czy tak może być? Czy skoro raz się pokazała kreska testowa to nie powinna już być i robić się ciemniejsza? Pomimo tego i tak działamy z mężem,nawet mam wrażenie że mężowi po tych witaminach co mu daje na poprawę nasienia aż za często się chce

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Gratuluję przyszłym mamusią!

Niestety w testach owu nie pomogę bo sama raz je zastosowałam i jak pokazała się kreska testowa to staraliśmy się i zaszłam w ciążę wtedy (niestety po tem ją straciłam) a teraz jakoś nie chciało mi się ich używać.
Wg kalendarza za tydzień powinnam dostać okres i ciekawa jestem jak to będzie bo to pierwszy cykl staran po stracie. Za tydzień jedziemy też na wesele. I tak myślę czy jak @ do soboty nie przyjdzie to robić test czy dopiero po weselu. Pić i tak nie będę bo jestem kierowcą. Sama nie wiem czy warto szybciej sprawdzic, czy negatywny test mnie nie zdoluje.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

kasie właśnie nie wiem ja nigdy tak nie miałam albo nie pamiętam . Czułam.dzisiaj że jajniki mi tak cmily . Raz jeden raz drugi .i tak z 3razy byłam w ubikacji i niewiem właśnie czy to też objawa owulacji .na seks mam straszną ochotę ale jutro nadrobię bo wg aplikacji dni płodne są od 17 a owulacja 22.

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Samożycie przykro mi :(
Pamiętaj, że nie ma rzeczy niemożliwych. Moja siostra starała się ponad 4 lata, wszystkie badania w porządku, zdrowi, młodzi ludzie. Diagnoza: niepłodność idiopatyczna bo nikt nie mógł znaleźć przyczyny ich kłopotów. I nagle okazało się, że jest w ciąży, tak poprostu :)
Tobie życzę abyś na swój cud nie czekała tak długo jak ona ;)

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

Kasie
Mam jeszcze pytanie do tych testów owulacyjnych. Czy może być tak, że nie ma w ogóle kreski testowej? jest tylko ta kontrolna. Czy to znaczy, że coś jest nie tak? miałam kiedyś badane LH w odpowiedni dzień cyklu i było ok.

O jakiej porze robisz te testy? Podobno najlepiej w godzinach wieczornych. I nie pic nic 2,3 godziny przed twstem. Może też tak być że pik był po między testowaniem i test go już nie wylapal.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny
Ja mam dzisiaj dość kiepski humor a to dlatego, że w sumie powinnam już być po pierwszej miesiączce po poronieniu. Dostałam ją jak zwykle w 29dc. Piszę powinnam bo cały czas utrzymują mi się plamienia i już naczytałam się, że to może być jakiś problem z hormonami.
Czy któraś z was może się wypowiedzieć na ten temat? Może macie jakieś doświadczenia?
Teraz już wiem, że namieszało mi się w cyklu i pewnie z owulacją będzie problem. Trochę mnie to podłamało :(

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Samozycie nie poddawaj się. W końcu się uda
Scandi gratuluję
Ja dziś też mam kiepski dzień
Bylam dziś zapisana do szpitala na te laparoskopie i już po zapisie dopiero wyniki wymazu były i oczywiście że nie dobre bo czemu ma mi cokolwiek się udać
A na dodatek mam na macicy bardzo mały miesniaka niby nieszkodliwy i bez potrzeby leczenia Ale może blokować ujście jajowodom. Tylko czemu żaden inny gin tego nie widział i tyle czasu straciłam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...