Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Anella dużo dużo witaminy C, jedz wszystko co ma ją w sobie i chyba tabletki z wit C tez możesz zapodać. Musisz zakwasić mocz, bo bakterie tego nie lubią, tak jak pisałaś sok żurawinowy, i dużo wody żeby je szybko wypłukać. Nasiadówki w rumianku albo nadmanganianie potasu możesz też robić

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Ja w końcu dziś zaczęłam nowy cykl
Mam nadzieję że do poniedziałku się skończy by te laparoskopie zrobić
Czemu jak nie czekamy na @ to przychodzi punktualnie lub za wcześnie A jak chcemy by była punktualnie to się spóźnia
To życie jest posrane i tyle dziś w temacie powiem
Miłego dnia wszystkim życzę:)))

Odnośnik do komentarza

domary podpisuje się pod słowami że życie przesrane. Masakra dzisiaj i wogole jakiegoś doła mam. Miałam dzwonić do lekarza i o... Nie mam sił normalnie funkcjonować a pogoda już wogole nie pomaga.
Ja dziś na papierze zauważyłam przezroczysty ciągnąć się śluz... 15dc. Od jutra mam brać duphaston. Poradzcie mnie bo mam napisane że mam brać dwie tabletki dziennie ale czy naraz dwie czy raz jedna a później druga? Bo w ulotce jest tylko ile powinno przyjmować się na dobę. :/

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie wiem jak z tym duphasotonem niby inaczej napisane w ulotce jak na podtrzymanie a inaczej na uregulowanie. Mam napisane od 16 do 25dc 2 tabletki i tyle.
A co do testów to mi pisało że od 10dc powinno się robić ale niektórzy mają owu nawet w 10dniu albo i wcześniej. Ja robiłam od 15dc bo mam pozna owulacje. A ostatnio nawet przecież miałam pozytywny w 25 dniu :D

U mnie znowu niechęć do mięsa. Nawet patrzeć nie mogę teraz bo mnie zrywa. Chociaż dogadałam się z moim że dzisiaj robię sałatkę z gyrosa. Będę miała na dwa polmiskiwiec obiadu nie będzie. Na minimum dwa dni starczy :D

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...