Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Nacia gratuluję
Kochane jeszcze mi leci .dzisiaj kupiłam ten hemorigen Femina i zobaczymy .
A mam pytanie jeżeli skończy mi się okres i chce wyznaczyć dni płodne kiedy mogę ? Bo wg aplikacji wychodzi mi od 17-23 gdzie 22 to bardzo wysoka możliwość zajścia w ciążę i owulację .
Bo chciałam spróbować w tym cyklu może się coś ruszy .

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Agula89 ja poroniłam w 2017 . I dwa lata już o drugiego dzidziusia walczymy . Wcześniej po poronieniu miałam okres w miarę normalny później same plamienia . Teraz w piątek przyszedł okres ale taki strasznie lejący się że szok że skrzepami . Teraz już tak jakby takie nitki skrzepów. Już biorę kwas foliowy multiwitaminy witaminę K i teraz ten Hemorigen Femina na zmniejszenie krwawienia bo nie mówię że chce żeby nie leciało ale żeby był mniej obfity. Bo przy tej pogodzie jest okropnie . Pani w patwce powiedziała że co 2 pani kupuję bo tak się leje. Ja jestem za tym by sie oczyscila macica ale bez przesady

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Kasie przykro mi :( Mamy okres równo to może po tym cyklu będziemy razem testować ☺️ Jak długie masz cykle?

Zaneta może faktycznie pogoda ma na to wpływ. U nas są straszne upały.
Ja mam jakiś dziwny ten okres, wylatują ze mnie jeszcze jakby jakieś tkanki ze skrzepniętą krwią. Mam nadzieje, że nie będzie trwał dłużej niż przed poronieniem.

https://www.suwaczki.com/tickers/p19uskjoeflvaqdo.png

Odnośnik do komentarza

Kasie mi również przykro :(

Agula89 moja pierwsza miesiączka po poronieniu też była bardzo obfita, nawet dużo bardziej niż po zabiegu. Leciało ze mnie strasznie przez 3 dni i też duże skrzepy, śluz i mnóstwo krwi. Po tych 3 dniach jeszcze tylko 2 dni plamilam, okres jakby się zatrzymał nagle. Na kontroli lekarz mówił że wszystko ładnie się oczyscilo i tkanka odbudowala wiec widocznie tak ma być.

hchy3a3f0ij9779s.png


2010 córcia
27.04.2019 10 tydz. Bliźniaki

06.2019 6 tydz.

07.2019 5 tydz.

Odnośnik do komentarza

MadziaK u Ciebie już połówka ciąży! A dopiero co się beta chwalilas ! Ale to leci :-) Jak nosisz te upały?
Kasie może to żadne pocieszenie ale przynajmniej szybciej zaczniesz starania w tym cyklu A u mnie się ciągnie jutro już 42 dzień:-( Normalnie to bym już była w okolicy owulacji A tak to czekam i czekam.

Wogole to jutro idę na to badanie piersi bo już tydzień temu przekladalam to nie chce wyjść na głupka i zaś przekładać. Już ostatnio mówiłam że nie mam okresu to mówiła że to ode mnie zależy czy będę robić usg czy nie

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Hej kochane
Stęskniłam się za wami i mówię a co napisze :D
Co u was ? Kto kiedy testuje ?
Ja już bardziej się zajęłam weselem i jakos się nastawiam raczej na @ niż na ciąże bo to już 5 cykl wiec zmieniłam myślenie ze już teraz się napewno uda i raczej myśle ze nie zabezpieczamy się i co ma być to będzie a kiedy na to nie mam wpływu wiec już nie przeżywam i nie analizuje.

Pozdrawiam was !

Aniołek 27.11.2018

Odnośnik do komentarza

Domka masz rację! Moja córeczka tak szybko rośnie za chwilę roczek będzie mieć. Póki co ma nową umiejętność i umie buziaczki posłać ustami hehe kochane to jest :-) To teraz czekamy na Twoją pierwsza owulacje po porodzie ! Oby szybko przyszla i była owocna :-)
DoMaRy 3mam kciuki by nic nie stanęło na Twojej drodze do tak długo wyczekiwanych dwóch kresek i szczęśliwego rozwiązania za 9 miesięcy:-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

U nas są upały po 33 stopnie i może dlatego też tak leci . Narazie wzięłam ten lek Hemorigen i jakoś jak zmieniam tampona jest coiut mniej i jak się podcieram nie ma tyle krwi co zawsze .ja już mam 6 dzień @ i jestem padnieta nim jak niewiem co. Oszczędzam się jak tylko mogę .
Tylko teraz jak wyliczyć dni płodne ? Nie ukrywam chcielibyśmy już zacząć po tej @ spróbować

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Powiem Ci że nie ma ci ufać aplikacjom. Trzeba obserwować swój organizm. Mi w tym cyklu wyszło że Owulacja była w okolicy 27dc czyli wtedy co apka pokazuje że będzie następnego dnia @. Byłam na monitoringu w 15dc i był maleńki pęcherzyk i lekarz kazał obserwować śluz i działać do skutku. Robiłam też ten poziom progesteronu w 22dc był 0.23 A w 35dc już 12.46 czyli była pozna owulacja :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...