Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Czarna nie smuć się, wkrótce się na pewno uda. Jak nie chcesz tego psychicznie przeżywać to nie mierz temp.
Trzymaj się dzielnie :*

Dziewczyny ja doskonale rozumiem Wasze wariactwo z testami,mówiłam że nie zrobie a robilam miałam tak samo. Potrafiłam robić test rano i co godzinę spr. czy jednak czegoś tam nie ma :p

Scandi super to ujęłas, że to jest sado-masochistyczne ale wynika z jakże wielkiego pragnienia...

Odnośnik do komentarza

Gosia u mnie w 28 dc jeszcze był negatyw, w 29 cień cienia hehe to chyba też zależy od tego jak długo jajeczko wędruje i jak długo się zagniezdza. Czytałam że u dziewczynek 1-2 dni dłużej ale Pena miała szybko betę więc to pewnie kolejny mit ;)
Dziewczyny ja za wszystkie trzymam kciuki :)
Patka Twój mąż kochany że Ci taki prezent zrobił, wybierał te rzeczy różne żeby Ci się podobało :) na to mojego przeważnie do jubilera wysyłam, tam zawsze coś ładnego wypatrzy :D

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Scandi tak tylko jeszxze dzisiaj rano myślałam o tym progesteronie Twoim i moim niegdyś też i doszłam do wniosku, że sama chyba trochę niewłaściwie to interpretowalam bo na wyniku podają zakres dla fazy owulacyjnej a wtedy nie ma szczytu produkcji progesteronu tylko gdzieś tydzień później.
Tym samym ja chyba też miewałam raczej niski prog. nie wiedzac o tym do tej pory!
Więc ratuje tu nawet zapobiegawcze lykanie duphastonu.
Jeśli wprowadzilam Cię w błąd to przepraszam.

Tym niemniej trzymam kciuki za Ciebie bo jeśli nie ma @ nadzieja zawsze jest.

Odnośnik do komentarza

Gosia też tak kiedyś robiłam mówiłam nie testuje aż tu nagle test poszedł w ruch miałam tak silna wolę że robiła ze mną co chciała:D
Madziak Mój w tym roku stwierdził że skoro dostałam na Walentynki większy kuferek z biżuterią (bo mówiłam że w moim nie ma już miejsca) :D to na dzien kobiet bedzie oryginalny i kupi lakiery oraz pylki hehe a że zna mój gust bo mamy taki sam to wie co kupić :)

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Patka my go nie obchodzimy takich świat, jedynie urodziny, na imieniny kwiatki. Ale mąż często bez okazji kwiaty przynosi bo wie że lubie, niedawno powiedziałam że dawno już kolczyków nie dostałam to za tydzień dwie pary przyniósł także u nas tak bezokazyjnie z prezentami :)
A co do lakierów to mój mąż lubi takie jak ja. Nie toleruje jakichś kolorów, wzorów itp, wiec tez nie ma z csrgo wybieraj jak raptem 4 kolory noszę z czego najczęściej właśnie mleczny :)
Dziewczyny spokojnie z tymi testami, tzn testujcie jak macie potrzebę, ale póki nie ma miesiączki to zawsze jest szansa :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Bibs
Scandi tak tylko jeszxze dzisiaj rano myślałam o tym progesteronie Twoim i moim niegdyś też i doszłam do wniosku, że sama chyba trochę niewłaściwie to interpretowalam bo na wyniku podają zakres dla fazy owulacyjnej a wtedy nie ma szczytu produkcji progesteronu tylko gdzieś tydzień później.
Tym samym ja chyba też miewałam raczej niski prog. nie wiedzac o tym do tej pory!
Więc ratuje tu nawet zapobiegawcze lykanie duphastonu.
Jeśli wprowadzilam Cię w błąd to przepraszam.

Tym niemniej trzymam kciuki za Ciebie bo jeśli nie ma @ nadzieja zawsze jest.


Chodzi ci o fazę lutealna chyba? Po owulacji? Bo to był 8 dpo. Więc tydzień po owulacji. Chociaż dla ciąży niby też mieści się w przedziale....pozostaje czekać.

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

3 ostatnie cykle były normalne @ 5 dni i 6 plemienie. A teraz to nie wiem co myśleć. Prawdopodobnie uda mi się popołudniu wyrwać do laboratorium zrobić bete i progesteron też machne. Jak nie dziś to jutro. Mąż się śmieje że zaczęłam ćwiczyć i mam zatrzymanie miesiączki jak Zuzia z Barw Szczęścia haha Wczoraj byla godzina ćwiczeń z rozpędu... pół z aplikacją i pół na orbitreku :-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Madziak ja nie obchodzę takich świąt ale zjeżdża się grono facetów z kwiatkami to przecież za drzwi ich nie wyrzuce :D mój też często przychodzi z kwiatkami albo jak jedziemy na zakupy i w witrynie sklepowej widzi jakąś bransoletkę czy coś to zawsze mnie ciągnie:D ja mu znowu zegarki kupuje hehe
Pena no właśnie o co tam chodzi z tą wspólną kąpielą doszło do czegoś że ona taka spanikowana była? Nie oglądam tego codziennie więc nie wiem :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Patka mówili że się dotykali w jaccuzi i myśleli że przez to jest w ciąży ;-) U ginekologa mówiła że ćwiczy dwa razy dziennie i na tej podstawie stwierdziła gin jakaś chorobe która objawia się zatrzymaniem miesiączki a w przyszłości może powodować bezpłodność.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

pena89
Patka mówili że się dotykali w jaccuzi i myśleli że przez to jest w ciąży ;-) U ginekologa mówiła że ćwiczy dwa razy dziennie i na tej podstawie stwierdziła gin jakaś chorobe która objawia się zatrzymaniem miesiączki a w przyszłości może powodować bezpłodność.

Yhm, Ty może lepiej nie ćwicz tak często:D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

O rany co wy to oglądacie?!? :)
Mój też lubi zegarki, ale raczej takie droższe więc zwykle dostaje na urodziny czyli raz do roku ;)
Pena może przed okresem też są paprotki? Skąd one się biorą w ogóle? To jakiś hormon powoduje czy co? Dowiadywalas się na jakieś zasadzie to działa?
A ja wczoraj nie słyszałam serduszka detektorem i pomyślałam że może jak mam pełny brzuch to gorzej złapać no i dziś rano przyłożyłam i było bardzo wyraźnie słychać serduszko, mąż tez posłuchał pierwszy raz bo na wizytach że mną nie był bo ciągle w rozjazdach, jutro będzie pierwszy raz :)

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

MadziaK83
Gosia u mnie w 28 dc jeszcze był negatyw, w 29 cień cienia hehe to chyba też zależy od tego jak długo jajeczko wędruje i jak długo się zagniezdza. Czytałam że u dziewczynek 1-2 dni dłużej ale Pena miała szybko betę więc to pewnie kolejny mit ;)
Dziewczyny ja za wszystkie trzymam kciuki :)

Patka Twój mąż kochany że Ci taki prezent zrobił, wybierał te rzeczy różne żeby Ci się podobało :) na to mojego przeważnie do jubilera wysyłam, tam zawsze coś ładnego wypatrzy :D


W tym ostatnim szczęśliwym cyklu mi w 27dc nic nie wyszło, a już miałam cykle 28dniowe...dopiero w 31dc widać było II ale nie żeby były mocne.
Teraz np w tym miesiącu służ mógłby być płodny około 11-16dc a testy owu znowu pozyt były 18-20dc . Dlatego nie wiem co brać pod uwagę jednym słowem wymiekłam w interpretacji tych "zjawisk" a jeszcze przesunięcie dupka o dwa dni później również może zwiastować zmiany i przestawić @ o kilka dni. Jedno wielkie zamieszanie.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

A apropos tych testów owu i paprotek to się trochę naczytałam...że to ściema ;) na jakims forum czytałem czy blogu(znajdę to wstawię link) że robiła u siebie, mamy po menopauzie i nawet u faceta... Wszyscy mieli paprotki! I jakoś ogarnęło mnie zwątpienie przy zakupie i zrezygnowałam.

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

Odnośnik do komentarza

gooosia271
A apropos tych testów owu i paprotek to się trochę naczytałam...że to ściema ;) na jakims forum czytałem czy blogu(znajdę to wstawię link) że robiła u siebie, mamy po menopauzie i nawet u faceta... Wszyscy mieli paprotki! I jakoś ogarnęło mnie zwątpienie przy zakupie i zrezygnowałam.

Paprotki mogą wyjść po jedzeniu piciu myciu zębów czy paleniu. Powinno się robić badanie na czczo. Ale szczerze to ja mam wątpliwości co do tego mikroskopu. Ale jeszcze się nim pobawie jak już kasę wydałam .

22.07.2019 Aniołek (9tc)

Odnośnik do komentarza

Ja robię zawsze na czczo ten test. Wczoraj miałam jedną paprotek A dziś jakby ich więcej i większe. Pojawienie się paprotek spowodowanej jest wzrostem estrogenow w organizmie. Rośnie on przed Owulacja i utrzymuje się dwa dni po. Tyle wiem z teorii.
A co do ćwiczeń to ja robię co drugi dzień żeby się nie przeciążać :D haha ale super się ćwiczy z aplikacją.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Madziak Mój też dostaje na urodziny :) W tym roku dostał diesel ...A reakcja jak zobaczył prezent bezcenna :D a mowia ze kobiety lubia bizuterie i zegatki haha
Pena nie wiem czy te mikroskopy to nie pic na wodę fotomontaż mnie nie przekonują w każdym bądź razie... sięgają po test ciążowy :D

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...