Skocz do zawartości
Forum

Czekające na 2 kreseczki - REAKTYWACJA


Rekomendowane odpowiedzi

Samożycie
Kobiety z IV stopniem endometriozy zachodzą naturalnie rodzą dzieci, a ta choroba w tym stopniu to potężne zrosty. Życie to cud:)
dokładnie.
A u mnie mąż wczoraj 39stopni a corka cały dzień dzisiaj płacze że ja brzuszek boli, do tego że jej zimno i na serio ma gęsią skórkę po rękach. Mieliśmy iść do znajomych na grilla a teraz chyba nici z tego.
Patka19 a zrobiłaś ten test z apteki?

córcia 10.2014

Staramy się od 04.2017

Odnośnik do komentarza

Patka u mnie beta w 28 dc przy owu w 14 dc (zawsze jak w zegarku) była 4,3, test wyszedl cień cienia dzień później, najpierw wychodziło że owu się przesunela o 4 dni, czyli niby była w 18 dc, ale później wychodzi ze nic się nie przesunelo, była w terminie. Wiec nie wiem czy się przesunela czy tak długo się zagniezdzalo czy co. Tylko ja nie mialam żadnych plamien w tym okresie, mialam w okolicach 19-20 dc takie małe plamienia, potem już nie.
A który masz dc dzisiaj? Ile to dni po owulacji.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Dorosla becikowe składa się do roku od urodzenia. Potrzebujesz zaświadczenie o zarobkach Twoich i męża. Jest próg dochodowy 1962zl chyba coś koło tego. Dochód liczą przez ilość członków rodziny. Ja musiałam jeszcze świadectwa pracy przynieść bo zmieniłam pracę w ciągu poprzedniego roku.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Dorosla I nie składała bo u nas jest kryterium dochodowe, ale chyba do Urzędu Miasta, lub urzędu gminy zależy gdzie mieszkasz.
Patka ja byłam pewna że owulacja 14 dnia, bolał mnie jajnik i było malutkie plamienie jak co miesiąc. Więc te 4 dni później powiedziałam że już po i możemy bezpiecznie do końca. Na drugi dzień po stosunku zaczęła mnie bolec macica i miałam chyba też plamienia. Beta pokazała się późno i pierwsze usg wskazywały na to że jednak się opóźnila, obecne usg wskazują że nie. No więc nie wiem na pewno. Więc jeśli się opóźnila to nie wiem czemu wtedy bolal mnie jajnik i było to plamienie jak zawsze przy owulacji. Takze zawsze można się pomylić, zresztą mi ginka powiedziała śmiejąc się że znów wpadka, że ten ból i plamienie nie zawsze oznaczaja owulacje.

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Samożycie
A z tym becikowym to myślałam że każdemu się należy a tu znowu próg finansowy. Czyli tym co dobrze zarabiają to już nic w tym państwie nie przysługuje. Ale podatki to wszyscy muszą płacić.

Na to wychodzi, ja już mówiłam do męża że nie chce 500, rodzinnego, becikowego itd niech mi "rzad" zmniejszy podatki i sobie poradzę bez ich "pomocy"

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Hej Dziewczyny:) u nas dziś bardzo aktywny dzień, cały poza domem, jestem padnięta, ale było naprawdę super:) właśnie siedzę z herbatą i czekamy na finał lm z moim M;)
Patka trzymam cały czas kciuki, oby zaczęły się pojawiać wyraźniejsze kreski. Może jeszcze za wcześnie, a kiedy Ci przypada termin @? A ten test dzisiaj to robiłaś rano?
Magalena fajnie, że Wam się udał wypoczynek:) nie ma to jak zmiana klimatu na kilka dni;)

Odnośnik do komentarza

Teska mój mąż też ogląda .i kibicuje Liverpool. A ja będę się nudzić masakra . Mały właśnie usnął . Cały dzień na dworzu był w domu jeszcze potanczyl i padł .
patka te testy z kauflandu sa do dupy ja robiłam je i wyszło że nie jestem w ciąży ( zanim poroniłam ) a byłam a bratowa robiła 3 i wychodziły negatywne a była w ciąży . Z Natanem robilam testy i wychodziły negatywny a dopiero na USG wyszło że ja 9 tyg ciazy

Synek 22.05.2016 ❤️❤️
Aniołek 03.12.2017

Odnośnik do komentarza

Kiedyś nie było progu dochodowego A od jakiegoś czasu znów jest :-( Tyle co ja się nagonilam z tymi dokumentami to szok. Też uważam że nie potrzebuje tych wszystkich 500+ 300+ czy nie wiadomo co jeszcze tylko niech obniża ceny paliwa i podatki to każdy będzie zadowolony.
Mam teraz problem z tym usg piersi bo chyba nie ma sensu iść jak @ nie przyjdzie bo powinno się iść na początku cyklu. Zadzwonię tam w poniedziałek i zapytam.
Dziś był super dzień ale córka nadal nie chce spac :D Już jestem zmęczona A ona dopiero jakby zaczynała zabawę.

Marzenia są po to by je spełniać 🙂
 

Odnośnik do komentarza

Pena mojemu teraz ściągają 18% podatku jak przekroczy pewny próg to znów zaczną ściągać 32% i jeszcze tysiąc będzie trzeba dopłacić już czasem mnie kurwica bierze bo człowiek w tym kraju nie może za dużo zarabiać aby żyło się lepiej bo trzeba przecież patologie utrzymywać...
Teska według moich obliczeń 3 dni temu powinna być ale zdarzały się cykle po 33 dni.
Zaneta ja robiłam test ten pepino z kufa 2 lata temu za nim poroniłam tydzień po planowanej @ i miałam 2 grube kreski jak znajdę zdjęcie to wstawię

U mnie plamienie się na sililo puki co tylko na papierze są ślady krwi... pewnie do rana rozwinie się ta cholerna @ ja już chyba po mału godze się z tym że już tej ciąży nigdy nie będzie

Jeśli wiara czyni cuda trzeba wierzyć że się uda
☆16.6.2017...6tc ☆

Odnośnik do komentarza

Ja to już nic nie mówię o podatkach ho nasza firma dużo ich zapłaciła w zeszłym roku, to już zwietrzyli że zarobiła to jedt gdzie kasy szukać i nas szarpia o jakieś faktury jakieś prace że niby widcej podatków powinniśmy zapłacić, se pracę nie wykonane itd, naprawdę o jest jakeis chore. I po co to, żeby zule mogły robić milion dzieci i za 500+ tv kupować bo tak to wygląda.
Ja teraz zgłaszam się po 500+ bo czemu niby moje dziecko ma być gorsze nic dzieci zuli.
Patka kurcze współczuję :( może coś się zaczynało dziać ale się nie zagniezdzilo i stąd ten pierwszy test wyszedł pozytywny. A u lekarza byłaś? Hormony sprawdzałas itd? Może dochodzi do zapłodnienia tylko jest problem z zagniezdzaniem u Ciebie?

Kamilek 23.10.2019
https://www.suwaczek.pl/cache/a12e3d84ff.png
Filipek 1.03.2017
https://www.suwaczek.pl/cache/247dc397cf.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...