Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwe żebym była w ciąży?


Gość Macheta

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie.
Cykle 31 dniowe. OM 22.02(ale o jeden dzień za wcześnie i zamiast 7 bitych dni ledwo 2- co skłoniło mnie do wykonania testu - negatywny). Poprzednia 23.01. W międzyczasie byłam chora. Brak apetytu, nudności zmęczenie, wymioty - założyłam, że z powodu choroby. Po również wykonałam test - negatywny.
Teraz mija 2 tygodnie od choroby, nadal samopoczucie kiepskie. Nic nie mogę jeść, jak zjem i tak zwrócę. Sennosc, brak sił(to można wyjaśnić brakiem jedzenia) "Ćmi" mnie w podbrzuszu (moglaby to być owulacja- Ale 6 dni?).
Z racji tego, że sama znam przypadki gdzie kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży (żadne urban legend) zaczęłam się zastanawiać czy to w ogóle możliwe, że coś jednak jest na rzeczy? Proszę o opinię.
Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

dodam, że teoretycznie każdy z objawów można przyporządkować do czegoś innego.
Brak apetytu - próba zjedzenia na siłę - mdłości.
Senność - mdłości - nie pije kawy.
Brak sił - nic nie jem, nie piję kawy, tylko bym spała.
Ból brzucha - owulacja/przed okresem (chociaż nigdy tak nie miałam).
Zachcianki? Raczej mnie od wszystkiego odrzuciło.
Betę mogę wykonać raczej pod koniec tygodnia. 6/7 tydzień test by nie wykazał?

Odnośnik do komentarza

Zacznij w profesjonalny sposób wyznaczać sobie dni płodne, nie jakimiś tam testami, ja używam komputera cyklu myway i wiem kiedy dokładnie wypadają moje dni płodne. I wiem, że muszę się zabezpieczać, chociaż podczas starań komputer pomagał mi w poczęciu dziecka. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza
Gość Natascha

Idź do lekarz to się przekonasz.Oprócz tego, jeśli współżyłaś bez zabezpieczania się to miej świadomość że ciąża jest możliwa. A jak to nie tym razem to kontroluj swoje dni płodne, a używałam komputera cyklu myway ze strony naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...