W oczekiwaniu na bociana

Czy możliwe żebym była w ciąży?

~Macheta

~Macheta

Witajcie.
Cykle 31 dniowe. OM 22.02(ale o jeden dzień za wcześnie i zamiast 7 bitych dni ledwo 2- co skłoniło mnie do wykonania testu - negatywny). Poprzednia 23.01. W międzyczasie byłam chora. Brak apetytu, nudności zmęczenie, wymioty - założyłam, że z powodu choroby. Po również wykonałam test - negatywny.
Teraz mija 2 tygodnie od choroby, nadal samopoczucie kiepskie. Nic nie mogę jeść, jak zjem i tak zwrócę. Sennosc, brak sił(to można wyjaśnić brakiem jedzenia) "Ćmi" mnie w podbrzuszu (moglaby to być owulacja- Ale 6 dni?).
Z racji tego, że sama znam przypadki gdzie kobieta nie wiedziała, że jest w ciąży (żadne urban legend) zaczęłam się zastanawiać czy to w ogóle możliwe, że coś jednak jest na rzeczy? Proszę o opinię.
Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Macheta

~Macheta

dodam, że teoretycznie każdy z objawów można przyporządkować do czegoś innego.
Brak apetytu - próba zjedzenia na siłę - mdłości.
Senność - mdłości - nie pije kawy.
Brak sił - nic nie jem, nie piję kawy, tylko bym spała.
Ból brzucha - owulacja/przed okresem (chociaż nigdy tak nie miałam).
Zachcianki? Raczej mnie od wszystkiego odrzuciło.
Betę mogę wykonać raczej pod koniec tygodnia. 6/7 tydzień test by nie wykazał?

Dziubala

Dziubala

6/7 tc test (z moczu), by na pewno pokazał, no chyba, że był wadliwy. Ale jak zrobisz betę, to będziesz miała 100% pewności.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Dusia32

~Dusia32

Zacznij w profesjonalny sposób wyznaczać sobie dni płodne, nie jakimiś tam testami, ja używam komputera cyklu myway i wiem kiedy dokładnie wypadają moje dni płodne. I wiem, że muszę się zabezpieczać, chociaż podczas starań komputer pomagał mi w poczęciu dziecka. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.