Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwe, że to ciąża?


Gość Piper

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam dość niepokojącą mnie sprawe. A więc z chłapakiem uprawiałam ostatni raz seks 29 stycznia - zabezpieczalismy sie, prezerwatywa nie pekla, nie zsunela sie, nie byla dziurawa. W styczniu okres dostałam 15stego, w lutym powinnam dostać 18stego, a nadal go brak. Wczoraj, tj 23ciego robiłam test z porannego moczu - wynik negatywny. Nie mam typowych objawow jak na okres, Nie bolą mnie piersi, jednak pobolewa mnie delikatnie lewy jajnik i czasami mam "kolke" w podbrzuszu. Długość cykli wynosi 35dni.
Czy ktoras z Was tak miala? Myslicie ze wynik testu byl wiarygodny? I jezeli to nie ciaza, to co to moze byc?

Odnośnik do komentarza

Mi sie wydaje ze test po 5 dniach od okresu powinien bc wiarygodny, a jak bardzo test bo l czuly? Ja bym chyba jeszcze raz kupila test ale bardzo czuly czyli 10uml/ml to jest test firmy pink lub testy w rossmanie ale ich firmy bodajze facelle. Jesli jestes w ciazy test powinien to wykryc nawet jesli pojawi ci sie bardzo blada kreska. Jesli o mnie chodzi to ten test bylby dla mnie wystarczajaco wiarygidny zwlaszcza ze ciaze okresla sie od 5uml/ml.

http://s3.suwaczek.com/201705245562.png

Odnośnik do komentarza

Niestety nigdzie na opakowaniu nie widze informacji i czułości, a był to test babyboom z apteki. A okresu nadal brak, pojutrze zrobię kolejny test, a jeżeli do końca tygodnia nie dostanę okresu to chyba pójdę na badanie krwi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...