W oczekiwaniu na bociana

Ciąża a nieregularne miesiączki

~Jawiemjak

~Jawiemjak

Mam bardzo nieregularnie miesiączki przez ostanie 3 miesiące moje cykle wynosiły 29, 31, 21. Ogólnie potrafią trwać od 21 do 41.

Ostatni okres skończył mi się około 29 stycznia, a 8 lutego doszło do stosunku oczywiście partner skończył we mnie, od tego momentu tak właśnie się kochamy. Staramy się o dziecko a ciężko jest mi wyliczyć dni płodne. Czy przez te 10 dni od 8 do 18 lutego mogłam zajść w ciążę? Zdaje sobie sprawę że ciężko powiedzieć, ale czy robić sobie nadzieję?.

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Bibs

Bibs

Czy robiłaś jakieś badania aby poznać przyczyne tych nieregularnych miesiaczek? Szansa oczywiście jest, jak przyjąć że cykl będzie trwał 29-31 dni to trafiliście w sam środek i może się udać, no a jak będzie krótszy to mogło być troszkę za późno... Tak na przyszłość to musiałabyś wspomóc jakoś obserwacje swojego cyklu aby zaobserwować objawy okresu płodne go. Ja poleciła bym Tobie mierzenie temperatury plus testy owulacyjne.

59048 bibs Kobieta, 36 lat, Poznań
Dziubala

Dziubala

Jawiemjak, szansa na ciąże jakaś jest, ale pewność będziesz miała nie dostając @.
Warto zrobić badania, o których napisała Bibs, szkoda żyć w niepewności nie wiedząc kiedy dostanie się @.
Jeśli staracie się o dziecko, to możesz się umówić z ginem na częstsze wizyty, by mieć podgląd na jajniki i jajeczka ;)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
~Marzenka 26

~Marzenka 26

Warto skonsultować z ginekologiem, co jest przyczyną nieregularnych miesiączek. Mi przy staraniach o dziecko pomógł tester owulacyjny ze śliny Afrodyta - pomaga sprawdzać płodne dni, fajnie można poznać dzięki temu urządzeniu swój cykl

~Lilka23

~Lilka23

Ja również mam nieregularne cykle, ale od jakiegoś czasu wyznaczam sobie dni płodne za pomocą komputera cyklu myway, robi to na podstawie mojej temperatury, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Na razie za mną 3 cykle, kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

~hanka_1982

~hanka_1982

Ja bym na Twoim miejscu zrobiła badania hormonalne i upewniła się, czy wszystko jest ok pod tym kątem. Sama mam nieregularne cykle i wiem, jak to potrafi być wkurzające... u mnie co prawda w badaniach nic nie wyszło, wiec lekarz kazal próbowac naturalnie. Z tym, że ja zapisywalam swoje cykle i objawy w ovufriend i po kilku cyklach, pomimo tego, że były nieregularne wiedziałam, kiedy mam owulacje i dni płodne, więc udało się trafic :)