Skocz do zawartości
Forum

Ciąża a nieregularne miesiączki


Gość Jawiemjak

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jawiemjak

Mam bardzo nieregularnie miesiączki przez ostanie 3 miesiące moje cykle wynosiły 29, 31, 21. Ogólnie potrafią trwać od 21 do 41.

Ostatni okres skończył mi się około 29 stycznia, a 8 lutego doszło do stosunku oczywiście partner skończył we mnie, od tego momentu tak właśnie się kochamy. Staramy się o dziecko a ciężko jest mi wyliczyć dni płodne. Czy przez te 10 dni od 8 do 18 lutego mogłam zajść w ciążę? Zdaje sobie sprawę że ciężko powiedzieć, ale czy robić sobie nadzieję?.

Odnośnik do komentarza

Czy robiłaś jakieś badania aby poznać przyczyne tych nieregularnych miesiaczek? Szansa oczywiście jest, jak przyjąć że cykl będzie trwał 29-31 dni to trafiliście w sam środek i może się udać, no a jak będzie krótszy to mogło być troszkę za późno... Tak na przyszłość to musiałabyś wspomóc jakoś obserwacje swojego cyklu aby zaobserwować objawy okresu płodne go. Ja poleciła bym Tobie mierzenie temperatury plus testy owulacyjne.

Odnośnik do komentarza
Gość Marzenka 26

Warto skonsultować z ginekologiem, co jest przyczyną nieregularnych miesiączek. Mi przy staraniach o dziecko pomógł tester owulacyjny ze śliny Afrodyta - pomaga sprawdzać płodne dni, fajnie można poznać dzięki temu urządzeniu swój cykl

Odnośnik do komentarza

Ja również mam nieregularne cykle, ale od jakiegoś czasu wyznaczam sobie dni płodne za pomocą komputera cyklu myway, robi to na podstawie mojej temperatury, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Na razie za mną 3 cykle, kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza
Gość hanka_1982

Ja bym na Twoim miejscu zrobiła badania hormonalne i upewniła się, czy wszystko jest ok pod tym kątem. Sama mam nieregularne cykle i wiem, jak to potrafi być wkurzające... u mnie co prawda w badaniach nic nie wyszło, wiec lekarz kazal próbowac naturalnie. Z tym, że ja zapisywalam swoje cykle i objawy w ovufriend i po kilku cyklach, pomimo tego, że były nieregularne wiedziałam, kiedy mam owulacje i dni płodne, więc udało się trafic :)

Odnośnik do komentarza
Gość Brygida120

W takich przypadkach również twoje dni płodne to loteria. Jeśli chcesz skrócić czas starania się o dziecko to ja ci polecam urządzenie do monitorowania dni płodnych, ja używałam komputera cyklu myway. On robił to na podstawie temperatury ciała, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. A kupiłam go poprzez sklep naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza
Gość Maja34

Udaj się do ginekologa, może w tej kwestii pomoże ;) Myślę,że do sprawdzania płodnych dni przydał by się tobie tester owulacyjny ze śliny Afrodyta :) Jest wielokrotnego użytku i precyzyjny

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...