Skocz do zawartości
Forum

Jak myślicie będzie dzidziuś?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatni okres miałam 18 stycznia i przez pierwsze dwa dni był on bardzo skąpy,dopiero 20.01 się że tak powiem rozkrecil. Zaraz po zakończeniu okresu jak nigdy pojawił się plodny śluz więc była to dobra okazja aby zacząć starać się o ciążę. Stosunki były w niech 27.01 29.01. O1.02 , 03.02 oraz 05.02. Według kalendarza powinnam owulacje mieć. 02/03.02. I faktycznie w dzień 03.02 czyli w nd pojawił się u mnie tak mocny ból jajników i całego podbrzusza jakbym miała ostre bóle menstruacyjne. Wieczorem pojawił się śluz z domieszką krwi, a do dziś pobolewał mnie jajnik. Piersi zrobiły się pełniejsze A otoczka sutkowa wydaje mi się ciemniejsza. Plus do tego slinotok na początku. Często bywam rozdrazniona, poddenerwowana. Test zrobiłam wczoraj wyszedł negatywny, często boli mnie głowa. Śluz stał się gesty, lepki jak w fazie lutelnej, jednak mimo tego wczoraj znów odbyliśmy stosunek. W dodatku piersi nadal pełniejsze niż zwykle, bardziej widoczne naczynia krwionośne. Według jednego k. Mies. Okres mam mieć 17.02 Choć moje cykle są nieregularne.

Odnośnik do komentarza
Gość Truskawka 32

Powtórz test ciążowy i rzeczywiście wykonaj z krwi.
Ale wiesz kalendarzyk bywa zawodny, mnie patrzenie na wygląd śluzu ani bóle sprawy nie "ułatwiają" bo i tak często boli mnie brzuch, a nie mam czasu przyglądać się tam no wiesz... A słyszałaś o Cyclotest MyWay np ? Możesz sobie sprawdzać kiedy masz owulację, to nie takie proste, jak się wydaje, mi to urządzenie ułatwiło życie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...