Skocz do zawartości
Forum

Ciąża po wkładce hormonalnej


Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Staramy się z mężem o dzidziusia.
Do 24.11.2018 r. miałam założona wkładkę Mirena. Po wyciągnięciu za 3 dni dostałam krwawienie, które trwało aż 14 dni. Normalna 5 dniowa miesiączkę dostałam 5 stycznia. Kochaliśmy się z mężem praktycznie codziennie. Jeśli cykle miesiączkowe powróciły jak przed założeniem wkładki to planowana miesiączkę powinnam dostać 2.02.2019, ale nie dostałam. Obserwuje u siebie śluz i jest biały, ale nie klejący. Zastanawiam się czy jest to śluz ciążowy czy przed miesiączka. Proszę o odpowiedz. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Wiesz może być różnie, zapewne miałaś pewien czas wkładkę, organizm może różnie zareagować. Ale wiesz wykonaj testy ciążowe, skoro się codziennie kochaliście to może trafiliście w owulacje ? Zazdroszcze, ja kupiłam sobie Cyclotest MyWay, żeby sprawdzać kiedy mam owulacje bo mój mąż nie miał ochotki na harce co dzień :) Zobacz sobie generalnie inne środki do antykoncepcji na przyszłość, może właśnie takie testery owulacyjne, będziesz wiedzieć kiedy się zabezpieczać... mój komputerek jest ok, wkładka dla mnie to opcja tylko jak już urodzę, tyle ile planuje. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...