Skocz do zawartości
Forum

Dziwny okres, hashimoto, ciąża?!


Gość natkanatka

Rekomendowane odpowiedzi

Gość natkanatka

Czuję się jakbym ześwirowała, otóż... 2 miesiące temu okazało się że choruję na hashimoto. Od tego czasu biorę euthyrox 25, tsh zaczeło spadać (obecnie wartość około 3). Wszystkie problemy tarczycowe ujawniły się po poronieniu w 6tc jeszcze miesiąc wczesniej. 1 cykl po poronieniu trwał 31 dni, @ obfitsza, dłuższa niż normalnie. W 2 cyklu byłam już na euthyroxie 25 i rozpoczęły się starania o maleństwo. Myślałam, że wszystko w dobrym kierunku, dziwne kłucie w podbrzuszu, ciągłe zmęczenie, ogólnie inne samopoczucie. Po 34 dniach przyszło coś, co ciężko nazwać @. Pierwsze ok 2 dni czarno-czerwone coś, a potem już niewielkie brązowe plamienie, łącznie trwające 4 dni. W podbrzuszu nadal dziwnie, nieswojo, uczucie ciągnięcia i kłucia. Zrobiłam test ciążowy, na pierwszy rzut negatywny, ale przyglądając sie zauważyłam jakiś cień kreski, nawet nie zabarwiony, a biały, prawie przeźroczysty. Zgłupiałam, nie wiem czy traktować poważnie, czy to wszystko wina tabletek od tarczycy, czy ten prześwit kreski na teście to miejsce gdzie producent wyznacza miejsce jej zabarwienia. Słyszałyscie o czymś takim? A moze to euthyrox powoduje zmiany cyklu? Zanim pójdę do lekarza chcę się dowiedzieć o co może chodzić, bo przez te parę dni zeświruję totalnie...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...