Skocz do zawartości
Forum

Problem z zajściem w ciążę, proszę o opinie.


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Mam 27 lat i od roku staramy się z mężem o dziecko, jednak póki co nic się nie pojawia, jedynie strach i nerwy z mojej strony.
Od zawsze miałam problemy z miesiączka, bóle, nieregularne okresy, ostatnie 3 lata brałam tabletki antykoncepcyjne zrezygnowałam że względu na dzidziusia i dalej nic....
Nie wiem juz co robić, byłam u lekarza wszystko w normie, wykonałem badania krwi podwyższony tsh i prolaktyna...
Póki co dostałam duphaston i mam się zjawić na wizytę za 2miesiace, z powodu że jestem za granicą nie mogę iść teraz z wynikami a korci mnie żeby dowiedzieć się czy coś ze mną jest nie tak.

Proszę o opinie i rady, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Ja starałam się o dziecko prawie 5 cykli, może to nie dużo, ale też się stresowałam, wówczas monitorowałam swój cykl za pomocą komputera cyklu myway, dziś przy dwójce dzieci mam go i wykorzystuje go jako naturalną antykoncepcję łącznie z prezerwatywą. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Przede wszystkim to nie ma co się stresować na zapas, bo to nigdy nie pomaga organizmowi, jedz zdrowo, zrelaksuj się zacznij może suplementację , u mnie niedobory wyrównała mama dha ma bardzo bogaty skład i jest polecana przez ginekologów. A jak przestałam tylko o tym myśleć i odpuściliśmy temat to zaszłam w ciąże

Odnośnik do komentarza
Gość Żanetka888

Ja również miałam nieregularne cykle, i jak zaczęłam myśl nad dzieckiem to zaczęłam równocześnie monitorować sobie swoje dni płodne. Dziś urządzenie do monitorowania jajeczkowania służy mi jako naturalna antykoncepcja, a jest to komputer cyklu myway. Kupiłam go na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...