Skocz do zawartości
Forum

Czy to ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny zastanawiam się czy jestem w ciąży czy nie. Ostatni okres miałam 24 grudnia
Dzień owulacyjny miałam 8 stycznia ogólnie trochę śluzu zabarwionego krwią było.. i z 12 na 13 stycznia niby już dni nie płodne kochałam się z chłopakiem bez zabezpieczenia. Od środy do teraz mam jakieś krwawienie i jest to sama krew mocno czerwona lecą mi nawet małe skrzepy, miesiączki powinnam dostać dopiero 22 stycznia. Czy jest możliwe ze tak szybko miałabym już jakieś objawy?
Dodam ze stresu ostatnio było u mnie dużo i również jestem chora brałam antybiotyki i zastrzyki miedzy miesiączkami. Jak myślicie to coś groźnego możebyc

Odnośnik do komentarza

Skonsultowałaś z lekarzem tę przypadłość?
Kochasz się bez zabezpieczenia to dużo ryzykujesz i pewnie często będziesz miała tego typu obawy.
Ja myślę, że powinnaś isć do ginekologa, albo sprawdź na ulotce antybiotyku, czy może nie jest to jakiś efekt uboczny... Ale ja bym tego nie ignorowała
Polecam Tobie tester owulacyjny ze śliny Afrodyta, może sobie sprawdzaj te dni płodne, konkretnie urządzeniem, ja sprawdzam i dodatkowo używamy prezerwatyw. Trzymaj się i napisz jak Twoje zdrowie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...