Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża, jak wy macie??


Gość Lenaa3456

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lenaa3456

Witam wszystkich mam do was pytanie od 18.11.18 staram się z partnerem o dziecko około tydzień po pierwszych stosunkach przez dwa dni bolał mnie brzuch taki tępy ból ale nie jakiś super mocny po tych dwóch dniach nic mnie nie bolało przez chwilę myślałam że może mam jakiś nad wrażliwy żołądek ale jak po dwóch dniach ból znikł to nie to później niby poszła mi miesiączka w terminie 03.12.18 wstałam ale to była inna miesiączka niż zazwyczaj na początku leciała mi jagby brązowa krew później normalnie leciała mi krew świeża przez 3 dni po tych trzech dniach jedynie dwa dni plamiłam i się skończyła podkreślam że zazwyczaj miałam inną miesiączkę jak mi się zaczynała to pierwszy dzień miałam zazwyczaj skąpe plamienia i skrzepy następne dni miałam trochę więcej ale też tak zwyczajnie plamiłam i tak zazwyczaj przez 5 dni a ta niby miesiączka co dostałam od razui poszła i po trzech dniach się skończyła nie wiem już co myśleć później po tym co jakiś czas bóle lub klucia podbrzusza czasami nie wiem czy to nazwać mdłosciami ale jagby odrzut do zapachu fajki wodnej chwilami mocniejszy węch jak się przekręcam to ból podbrzusza nie wiem co o tym myśleć z jednej strony zrobiła bym test ale już sama nie wiem proszę was dziewczyny o pomoc jak wy macie co czujecie??

Odnośnik do komentarza
Gość Lenaa3456

Właśnie z mężem stwierdziliśmy że nie ma się co nakręcać i raczej mało zwracałam uwagi na nagłe bóle podbrzusza albo zawroty głowy ale jak powiedziałam teściowej o tym bólu tydzień po stosunku powiedziała że też tak miała i była w ciąży od kiedy się staramy zrezygnowałam całkowicie z picia czy po palania w sumie pewnie masz rację może to samo sugestia nie będę się przejmować czas pokaże :)

Odnośnik do komentarza
Gość Lenaa3456

Najpierw miałam raczej suchą pochwe teraz bóle podbrzusza minęły i mam bardzo dużą ilość śluzu biały nie rozciagliwy gęsty zaczekam do miesiączki na razie nie ma co robić testów ale mam nadzieję że się nie pojawi

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...