Skocz do zawartości
Forum

Ciąża, poronienie, brak miesiączki


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam 23 lata i od zawsze borykam się z brakiem miesiączki, pojawiała się kiedy chciała np: cztery razy w roku, raz na pół roku. Pewnego dnia zaczęłam brać tabletki antykoncepcyjne przez ok dwa lata. Zaraz kilka dni po odstawieniu zaszłam w wymarzoną ciążę i w 2015 roku urodziłam zdrową córeczkę. Po porodzie zaczęłam znowu brać tabletki antykoncepcyjne dla kobiet karmiących piersią a potem krążki. Po ok dwóch latach odstawiłam krążki w celu zajścia w drugą ciążę lecz problemy z miesiączką mi na to nie pozwalały przez ok półtora roku. W między czasie radziłam się i leczyłam u różnych ginekologów oraz miałam raz wywoływana miesiączkę luteina. I właśnie w te wakacje (czerwiec i lipiec) dostałam samoistnie okres i zobaczyłam na teście ciążowym dwie kreseczki. To było coś pięknego lecz szybko się skończyło. Na drugiej wizycie (12 tydzień) okazało się że dziecko przestało oddychać w ósmym tygodniu ;( kolejnego dnia trafiłam do szpitala na wywołanie poronienia. Teraz jestem osiem tygodni po zabiegu lecz okresu ni widu ni słychu. Co zrobić w tej sytuacji.? Czekać aż miesiączka przyjdzie sama czy ja wywołać.? Proszę o poradę. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Mi lekarz po poronieniu powiedział, że miesiączka powinna wrócić do 3 miesięcy a okazało się, że zaszłam w ciążę ok 2 tygodnie po stracie.
Myślę, że nie masz powodów do obaw, może Twoj organizm potrzebuje trochę czasu aby wrócić do normy. Zrób test dla własnego spokoju i jeśli masz wątpliwości to wybierz się do ginekologa aby sprawdzić czy wszystko jest w porządku.

Lili
https://www.suwaczek.pl/cache/d407dd5760.png
Magda
https://www.suwaczek.pl/cache/34551c88a3.png

Odnośnik do komentarza

Dokładnie tak, zgadzam się z przedmówczynią. Powinnaś sobie dać troszkę luzu i spokoju. Nie skupiać swojego całego życia i bycia na staraniach o ciążę. Ja w trakcie starań o drugie dziecko zainteresowałam się urządzeniem- komputer cyklu myway. Dzisiaj mam zdrowe i śliczne dziecko. Swój komputer kupiłam na stronie sklepu naturalnaplodnosc. Polecam ci tę stronę gdyż zawiera ogromną ilość artykułów, porad oraz informacji na temat macierzyństwa, antykoncepcji oraz zdrowia intymnego.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...