Skocz do zawartości
Forum

Test ciążowy 6 dni przed okresem


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny ja trochę z innym pytaniem. Uderzam już wszędzie gdzie się da, ale jeszcze odpowiedzi nie uzyskałam. Tak więc chciałabym otrzymać jak najprędzej odpowiedź. Ponieważ staramy się z narzyczonym o dzidziusia i chciałabym wiedziec na czym stoję. Ostatnie moje cykle są bardzo długie i nie regularne były one po 33dni a ostatnie dwa cykle po 40dni. Od połowy września biorę Castagnus i w czwartek 08.11.2018 czyli mój 12 dzień cyklu test owulacyjny o 15:00 był pozytywny, powtórzyłam go w piątek o 6:00 i też był pozytywny. Wynik testu wyglądał tak że kreska testowa była 3raz ciemniejsze od kontrolnej. Czytałam że to pozytywny wynik. czyli by wychodziło że cykl będzie trwał 28dni. Jednak nie wiem czy doszło do zapłodnienia bo wspolzylismy w sobotę o 2:00. Moje pytanie brzmi czy jest szansa że doszlo jednak do zapłodnienia?? I czy nadal brać Castagnus?? Bo czytałam też że przez Castagnus można poronic. Wspomnę że nie mam kiedy wybrać się na wizytę ponieważ pracuję po 10h a Chcialabym otrzymać odpowiedź. Czekam na wiadomość.
Pozdrawiam Dominika.

Odnośnik do komentarza

Mała nie znam wskazań do stosowania castangusa i nie mogę poprzeć się jakimś doświadczeniem. Z tego co na szybko przeczytałam to m. in reguluje on cykl poprzez wywołanie owulacji. W Twoim przypadku właśnie tak to wygląda. Jak testy owulacyjne były pozytywne to oczywiście, że jest szansa na zapłodnienie, owulacja po teście LH występuje po ok 24 do 36h. Teraz tylko pozostaje czekać na efekty :) Powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Gość Margeritaa90

A jaki tester owulacji stosujesz? Jeśli bardzo chcesz zostać mamą to może warto jest zainwestować w jakiś bardziej sprawdzony sprzęt? Ja podczas starań o dziecko stosowałam komputer cyklu myway, który kupiłam na stronie naturalnaplodnosc. Komputer oprócz precyzyjnego określania czasu owulacji, wskazuje również poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego- co dodatkowo zwiększa szansę na współżycie w odpowiednim momencie cyklu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...