Skocz do zawartości
Forum

Czy to może być ciąża?


Gość Jamilunia

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie, Kochane. Jeśli wybrałam zły dział, poprawcie mnie, proszę.
Chciałam się poradzieć, czy któraś z Was miała podobnie:
Od września tego roku staramy się z mężem o dziecko. Cykle ostatnio miewam regularne, równo po 30 dni, choć niekiedy wcześniej zdarzały mi się miesiące, gdzie okres spóźniał się bez konkretnego powodu nawet i dwa tygodnie, jednak ginekolog uspokoił mnie, że wszystko ustabilizuje się po ciąży, którą bardzo chcemy mieć. Miesiączkę wrześniową powinnam była dostać 30.09. Spóźniła się aż do 08.10, trwając krótko, bo tylko trzy dni + plamienie. Oczywiście 30.10 nie dostałam terminowo okresu, który tak mi się przesunął miesiąc wcześniej. Dziś mamy 07.11 - miesiączki nie mam nadal, jutro mija pełny miesiąc od ostatniej z 8go października. Robiłam test wczoraj, czyli szóstego, wyszedł negatywny, choć staraliśmy się intensywnie przez cały miesiąc, regularnie, praktycznie co dwa dni, a w dni płodne natomiast codziennie. W połowie miesiąca miałam wielkie zawroty głowy, zasłabnięcia, mdłości. Nigdy jeszcze tak się nie czułam. Mam kłucie w jajnikach, tez „dziwne”, nigdy nie miałam takich objawów przed typowym okresem. Brzuch mnie pobolewa, niby jak na okres, ale tez inaczej.. nie umiem tego wyjaśnić, tak delikatnie „ćmi” ten ból, nie jest taki typowo ostry i kopiący jak zawsze na dzień przed miesiączką. Mam wielką, ale to wielką bolesność piersi, nie mogę się praktycznie dotknąć, a noszenie stanika to od trzech dni katorga. Od paru dni mierzę tez temperaturę rano i zawsze wynosi ona ponad 37 stopni. Czy ktoś może mi coś doradzić? Oczywiście, wiem, ze nie jesteście lekarzami, bo jeśli do piątku nie dostanę okresu to robię drugi test, i wiadome, ze zapisuje się do swojego ginekologa, ale może któraś miała podobnie? Test negatywny, ale jednak.. ciąża? I te objawy? Pozdrawiam Was i z góry dziekuje za odpowiedzi :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli tak intensywnie i z nadzieją staracie się o dziecko to ja bym postawiła na bardziej sprawdzone metody wyznaczania dni płodnych i określania czy w ogóle masz owulacje czy cykle są bez owulacyjne. Ja przed ciążą stosowałam komputer cyklu myway, który oprócz badania temperatury, badał poziom hormonu LH. Swoje wyniki zestawiał z jednego miesiąca, a nie jak inne jakoś statystycznie. Dzisiaj jestem rodzicem półtora rocznej dziewczynki. A komputer stosuje jako naturalną formę antykoncepcji.

Odnośnik do komentarza

Sprawdzaj sobie dni płodne bo po 30-tce możesz mieć cykle bezowulacyjne. Ja przed ciążą stosowałam komputer cyklu myway, który kupiłam na stronie sklepu naturalnaplodnosc. Komputer precyzyjnie określał dzień owulacji i dni około płodne, kiedy do szczęśliwego zapłodnienia również może dojść. Do tego za jego pomocą mogłam określić poziom hormonu LH i jakość śluzu szyjkowego. Teraz po ciąży stosuje go jako naturalną antykoncepcję.

Odnośnik do komentarza
Gość Alabama90

Nieregularność cykli może powodować, że w złe dni się staracie. Ja przed pierwszą ciążą stosowała tester owulacji ze śliny afrodyta. Tani, łatwy w użyciu i poręczny. Kupiłam go na stronie sklepu naturalnaplodnosc. Spróbuj sobie kontrolować cykle za pomoca takiej metody.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...