Skocz do zawartości
Forum

Poronienie samoistne i brak miesiączki


Rekomendowane odpowiedzi

12 września przeszłam prze samoistne poronienie. Beta hcg już po 3 dniach od krwawienia pokazała brak ciąży a samo krwawienie trwało tyle co normalna miesiączka ok 6 dni. Według normalnego cyklu miesiączka powinna pojawić się na początku poprzedniego tyg co nie nastąpiło. W ostatnich dwóch tyg odczuwałam kłucia w podbrzuszu i często biegam siusiu. Byłam na wizycie u lekarza który wykluczył jakakolwiek infekcje w moczu. Wczorajsza wizyta u ginekologa również nie wykazała nieprawidłowości. Pani ginekolog stwierdziła iż Jajeczkowanie wystąpiło około 2 tyg temu. Dużo śluzu w środku i zero oznak miesiączki jak narazie.
Domowe testy wychodzą negatywnie.
Mieszkam za granica i jest tu bardzo ciężko o dobrego lekarza. Jedynie co słyszę to to ze trzeba czekać i pic dużo wody ( co myśle ze nie ma nic wspólnego z tym co odczuwam).
Zaczynam zastanawiać się co może być przyczyna kłucia w podbrzuszu jak i również częste korzystanie z toalety. Bardzo chciałabym już dostać miesiączkę i być pewna ze wszystko jest wporzadku.

Odnośnik do komentarza

Witaj Magda16, miesiaczka powinna przyjść tak jak wczesniej miałaś cykle?Co ile?Teoretycznie po poronieniu @ powinna sie pojawić 2-6 tyg, czasem trwa to do 3 mies. przez spadek progesteronu trzeba wymusić tabletkami, więc warto zbadać, jeśli testy wychodzą negatywnie to tylko czekać na @
(chociaż jestem troche w szoku bo mi po poronieniu testy do 3 miesiecy pokazywały II) raczej reguły 1 cykl jest bezowulacyjny
Kłucie jajników i czeste oddawanie moczu po poronieniu wgl mnie to normalne, jestem obecnie po 2 poronieniu i za 1 miałam @ normalnie po 28 dniach a teraz czekam

Odnośnik do komentarza

Karolcia90 miałaś najpiękniejszy scenariusz po poronieniu!;-)
Tak poprostu TO sie zadziało?bez wyliczeń czy patrzylas na dni płodne?
Przy okazji chciałam Ci podziękować za doradzenie z mojego wątku, badania są w toku, dziękuję Ci bardzo
Magda robiłaś bete z krwi?albo kolejnego sikańca?Daj znać bo aż sama jestem ciekawa;-) czy to ciąża czy jednak @ powodzenia

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny.opowiem swoją historię.poronilam 26 października będąc w 5 tyg ciąży.pierwszego dnia doszło do krwawienia i poszły skrzepy następnie przez dwa kolejne dni zero krwawienia A oo tym czasie orzez 5 dni bardzo obfite krwawienie.bylam u gin.ktory stwierdził że oczyścilam się sama wszystko w porządku.macica obkurczala się prawidłowo.minelo 2.5 tyg A ja nadal myślę o tym wszystkim.mam dwóch synów i pierwszy raz mi się zdarzyło poronienie.czy jest szansa żebym jeszcze była w ciąży i kiedy można zacząć działać.bardzo chcemy z mężem jeszcze jedno dziecko. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli po wykonaniu niezbędnych, podstawowych lub rozszerzonych badań będzie wszystko w porządku to starania o dziecko można rozpocząć jak najszybciej. Ja po poronieniu zaczęłam strać się o dziecko przy wspomaganiu komputera cyklu myway, który kupiłam na stronie sklepu naturalnaplodnosc. Komputer precyzyjnie określał moją owulację, poziom hormonu LH oraz jakość śluzu szyjkowego. Teraz jestem szczęśliwą mamą rocznego dziecka, a komputera używam jako naturalną antykoncepcję.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...