W oczekiwaniu na bociana

Jestem w ciąży czy nie?

~Celina9712

~Celina9712

Witam. Potrzebuje pomocy. Dwa tygodnie temu dokładnie 10 września robiłam test hcg po 14 dniach od stosunku. Wynik wyszedł 4,87. Później 22 września zrobiłam dwa testy ciążowe i ona wyszły pozytywne ale według wcześniejszego hcg poziom był za niski na ciążę. Wczoraj dostałam krwawienia ( może to okres i nie jestem w ciąży) brzuch bolał mnie bardzo ale tylko wczoraj dzisiaj bólu nie czuje ale krwawienie dalej jest. Jeśli nawet nie jestem w ciąży to dlaczego mogę mieć taki wysoki poziom hcg?

  • jestem-w-ciazy-czy-nie_69620.jpg
  • jestem-w-ciazy-czy-nie_69621.jpg

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Bibs

Bibs

Zrób powtórnie bhcg, może być różnie na tym etapie, ale kreska na teście Jest bardzo wyraźna. Możesz wymagać włączenia progesteronu...

59048 bibs Kobieta, 36 lat, Poznań
MamaRobercika

MamaRobercika

Hormon beta hcg rośnie wraz z upływem ciąży, wynik który otrzymałaś 10 września wskazywał na bardzo wczesna ciążę, co potwierdza fakt wykonania go 14 dni po stosunku, gdybyś zrobiła go wtedy drugi raz widziałabyś że urósł. Test po 12 dniach wyszedł pozytywny bo zwyczajnie jesteś w ciąży a poziom tego hormonu wzrósł. Być może jeśli teraz dostałaś krwawienia to zagraża Ci poronienie. Chyba że to tylko plamienie, plamienia też się zdarzają w ciąży, jednak każde warto skonsultować z lekarzem bo może być groźne. Jeśli udasz się do lekarza a najlepiej Izbę przyjęć to może jeszcze uratujesz ciążę. Bo w ciąży jesteś i nie ma według mnie wątpliwości.

--

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

https://www.suwaczki.com/tickers/wnidhdgewpi247l5.png

59783 mamarobercika Kobieta, 26 lat, Kraków
Dziubala

Dziubala

Tak, test i beta hcg wskazują na ciąże. Krwawienie w ciąży jest zawsze niepokojące i trzeba jak najszybciej iść do gina.

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
Celina97

Celina97

Krwawienie utrzymuje się 4 dzień. W pierwszym dniu był ból w podbrzuszu i od drugiego dnia mnie nic nie boli. Na początku wszystko było brązowe i czasem jasnoróżowe. Teraz jest tylko krew tak jakbym miała po prostu okres. Ale mam niektóre objawy ciąży np. zmęczenie, bóle piersi a wczoraj nawet zauważyłam że z piersi leci mi pokarm czy to normalne?

60830 celina97 Mężczyzna, 22 lata, Kożuchów
~szyszunia1806

~szyszunia1806

Bibs ona raczej cieszy się z tego że wystąpiło u niej poronienie (według niej miesiączka) i liczy na to że przestanie być w ciąży więc specjalnie chyba do lekarza nie poszła.

Celina97 jesteś w ciąży więc normalne że masz objawy ciąży, skoro poronisz to za niedługo ustąpią gdy poziom beta spadnie całkowicie, może się utrzymywać nawet do miesiąca po poronieniu.