Skocz do zawartości
Forum

Jestem w ciąży czy nie?


Gość Celina9712

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Celina9712

Witam. Potrzebuje pomocy. Dwa tygodnie temu dokładnie 10 września robiłam test hcg po 14 dniach od stosunku. Wynik wyszedł 4,87. Później 22 września zrobiłam dwa testy ciążowe i ona wyszły pozytywne ale według wcześniejszego hcg poziom był za niski na ciążę. Wczoraj dostałam krwawienia ( może to okres i nie jestem w ciąży) brzuch bolał mnie bardzo ale tylko wczoraj dzisiaj bólu nie czuje ale krwawienie dalej jest. Jeśli nawet nie jestem w ciąży to dlaczego mogę mieć taki wysoki poziom hcg?

monthly_2018_09/jestem-w-ciazy-czy-nie_69620.jpg

monthly_2018_09/jestem-w-ciazy-czy-nie_69621.jpg

Odnośnik do komentarza

Hormon beta hcg rośnie wraz z upływem ciąży, wynik który otrzymałaś 10 września wskazywał na bardzo wczesna ciążę, co potwierdza fakt wykonania go 14 dni po stosunku, gdybyś zrobiła go wtedy drugi raz widziałabyś że urósł. Test po 12 dniach wyszedł pozytywny bo zwyczajnie jesteś w ciąży a poziom tego hormonu wzrósł. Być może jeśli teraz dostałaś krwawienia to zagraża Ci poronienie. Chyba że to tylko plamienie, plamienia też się zdarzają w ciąży, jednak każde warto skonsultować z lekarzem bo może być groźne. Jeśli udasz się do lekarza a najlepiej Izbę przyjęć to może jeszcze uratujesz ciążę. Bo w ciąży jesteś i nie ma według mnie wątpliwości.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Krwawienie utrzymuje się 4 dzień. W pierwszym dniu był ból w podbrzuszu i od drugiego dnia mnie nic nie boli. Na początku wszystko było brązowe i czasem jasnoróżowe. Teraz jest tylko krew tak jakbym miała po prostu okres. Ale mam niektóre objawy ciąży np. zmęczenie, bóle piersi a wczoraj nawet zauważyłam że z piersi leci mi pokarm czy to normalne?

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

Bibs ona raczej cieszy się z tego że wystąpiło u niej poronienie (według niej miesiączka) i liczy na to że przestanie być w ciąży więc specjalnie chyba do lekarza nie poszła.

Celina97 jesteś w ciąży więc normalne że masz objawy ciąży, skoro poronisz to za niedługo ustąpią gdy poziom beta spadnie całkowicie, może się utrzymywać nawet do miesiąca po poronieniu.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...