W oczekiwaniu na bociana

Co skuteczniejsze, Ovarin, Inofrem, Infolik?

MarSed27

MarSed27

Witajcie Dziewczyny!
Czy któraś z Was stosuje bądź stosowała któreś z tych suplementów i sprawił on, że ujrzalyscie upragnione II kreseczki?
Jeśli tak to jak długo go stosowałyscie i co najważniejsze - który z nich wg Was najlepszy?
Mi Lekarz zalecił brać Ovarin (2 tabletki dziennie) zaczynam zaraz 3 opakowanie i widzę jakieś już efekty (mniejsze owłosienie, w miarę regularny okres - a to już sukces bo wcześniej bez wspomagaczy nie miałam na co liczyć). Dzięki serdeczne za wszystkie rady, odpowiedzi itd.

60669 marsed27 Kobieta, 28 lat, Wrocław

Odpowiedzi znajdują się poniżej

Rysia06

Rysia06

Witaj MarSed27
Starałam sie o dziecko prawie rok chociaż nie mamy z mężem żadnych problemów, badania ok. Stosowalam Ovarin przez 2 cykle i jedyne co zauważyłam to MEGA bolace piersi i odstawiłam a zaczęłam pić Inofem 2 saszetki i w 2 CYKLU sie UDAŁO!!naprawdę polecam!!
warto też dołączyć Castagnus 2tabl. (ziołowe tabl.na owulacje i nie tylko, ma dużo zalet, przeczytaj ulotke na inernecie) i Olej z wiesiołka (4-6tabl od 1dnia cyklu do owulacji) i pić herbatke z siemie lniane na śluz i TO wszystko zadziałało!
Po Inofem 1 cykl nic nie zauważyłam tylko wysypana na twarzy i częste niestety rozwolnienia, a w 2 cyklu cera super, żołądkowo ok i PIĘKNY śluz płodny i wtedy do dzieła! Polecam też testy owulacyjne bo w 2 cyklu też używałam
Powodzenia dla Ciebie;-)

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, Wielkopolska
Rysia06

Rysia06

Jeśli chcesz wiecej poczytać o Inofem to poszukaj post na parenting.pl na temat Inofem

60469 rysia06 Kobieta, 32 lata, Wielkopolska
MarSed27

MarSed27

Dzięki za odpowiedz, ostatnio tutaj nie zaglądałam dlatego Tez odpisuje dopiero teraz. Otóż u mnie wygląda sprawa tak, że brałam do tej pory Ovarin i póki co nie przyniósł żadnych pozytywnych skutków. Od dziś zaczynam kuracje Inofem i zobaczymy co z tego wyniknie. Biorę również Clostlbegyt na owulacje. Trzymaj kciuki Kochana :)

60669 marsed27 Kobieta, 28 lat, Wrocław
Karoxx

Karoxx

Polecam Infolik :)
Ovarin strasznie rozregulował mi cykl...

--

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v9n73fvbjom1t.png

56870 karoxx Kobieta, 25 lat, Olsztyn
~Pistacja88

~Pistacja88

Ja stosowałam inofem oraz komputer cyklu myway do dokładnego określania dni płodnych oraz do sprawdzania poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego. Swój komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

gooosia271

gooosia271

Symfolik jest tańszy. Prawie rok starań ... Od czasu Kiedy zalecił mi go lekarz(mam pco) czyli od połowy sierpnia(2 saszetki) to w listopadzie dowiedziałam się,że jestem w ciąży.

--

Córeczka 17.05.2016 :*
Aniołek 4.01.2019 ;(

50359 gooosia271 Kobieta, 38 lat, Ł-a
~Solo90

~Solo90

Ja stosowałam inofem oraz tester owulacji afrodyta. Dzisiaj mam roczne dziecko.

~cceccylka

~cceccylka

W moim przypadku sprawdził się w 100% Ovarin. Nic innego nie brałam, tylko to i zalecona przez lekarza dieta i zdrowy tryb zycia, wysypianie się, spacety i spadek wagi , zaszłam w ciąże po 4 misiącach :)

~kasiulekk

~kasiulekk

brałam Ovarin ale tez stosowałam odpowiednia dietę by wyregulowac hormony, tu macie spoko u nich na stronce rozpisane wszystko -ovarin.pl/dietetyk-radzi

~Natka230

~Natka230

Ja korzystałam z komputera cyklu myway i przyjmowałam inofem. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.