Skocz do zawartości
Forum

Starania i wyczekiwania


Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, jestem tu nowa i powiem od razu ze potrzebuje wsparcia, chyba mi psycha siada i nerwy puszczaja. Od 6 miesiecy staramy sie o dziecko. Nie udaje sie. Wczoraj znow ryczalam bo dostalam okres :(((( dodam jeszcze ze od jakis 2 lat mam problem z okresem. Jest dosc nieregularny co 27 albo 36 dni, ostatnie 6 miesiecy byl miedzy 29 dni a 31 dni. Do tego jest bardzo skapy. Trwa max 3 dni przy czym 2 ostatnie dni to praktycznie nic nie ma a pierwszego dnia wystarcza mi jedna podpaska na caly dzien. Niestety mieszkam w Anglii gdzie sa beznadziejni lekarze i tylko mnie zbywaja. Bylam w Polsce u swojego ginekologa i niby kazal sie nie denerwac i zrobic mase badan hormonalnych. Bede musiala je wykonac w przyszlym miesiacu kiedy bede w Polce. Mam juz syna ktory ma 10 lat i okres wczesniej tez byl w porzadku, ciaza za pierwszym staraniem, zero ptoblemow. Dlaczeho teraz tak jest? Tak bardzo sie boje ze to moga byc poczatki mrnopauzy

Odnośnik do komentarza

Miałam bardzo podobnie, zaczęliśmy z mężem starania minął prawie rok i nic, ale dopiero kiedy przestałam się tym stresować, zamieniłam tylko trochę tryb zycia, więcej sportu i warzyw, zaczęłam suplementację mama dha i po paru miesiącach zobaczyłam dwie kreski na teście

Odnośnik do komentarza
Gość Esterka

Najważniejsze to się nie poddawać, jeśli chce się zostać rodzicem to bardzo ważna cecha, nie tylko podczas starań ;p Ja podczas przygotowania się do ciąży, również śledziłam swoje dni płodne, robiłam to za pomocą komputera cyklu myway. On na podstawie temperatury ciał, poziomu hormonu LH i jakości śluzu szyjkowego wyznaczał mojej jajeczkowanie. Dziś przy dwójce dzieci używam go jako naturalna antykoncepcję łącznie z prezerwatywą. Komputer kupiłam na stronie naturalnaplodnosc.

Odnośnik do komentarza

Kiedy starasz się o dziecko to zacznij brać mama dha premium, tam już w składzie jest kwas foliowy, który zapobiega wielu wadom ze strony układu nerwowego, kwasy dha korzystnie wpływają na prawidłowy rozwój mózgu, w składzie jest tez jod, potas, wit D. Skład jest krótki ale a to bardzo dobry i najważniejsze witaminki są tam  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...