Skocz do zawartości
Forum

Implantacja czy wczesniejsza @


Rekomendowane odpowiedzi

Powrót+ Odpowiedz
Proszę o odpowiedź bo jestem w kropce
Mozemama23
Mozemama23 • 29 minut temu OdpowiedzZgłoś nadużycie
Cześć dziewczyny pewnie jest milion takich tematów. Ja juz jestem mamą jednego szkraba a teraz zastanawiam sie czy bedzie miał rodzeństwo.
7 dni przed planowa miesiączka dostalam krwawienie trwalo 4 dni bylo niby dość silne ale jednak inne niz zawsze (normalna malpe mam 7 dni)
Teraz bolą mnie jajniki a w zasadzie jeden i mam nudności, czy to krwawienie mogło być implantacyjne?
Nie chce robic testu na hip hurrra bo juz od 3 miesiecy mam taką nadzieję ze moze jednak cos sie tam zadziało a tu nici. Prosze o odpowiedz

Odnośnik do komentarza

Z tego co sie orientuje, plamienie implantacyjne to raczej zabarwiony sluz, male, bardzo skape krwawienie. A czy byly skrzepy jak przy normalnym okresie? Jesli tak, to okres przyszedl wcZeśniej.

Mi jak zaczely sie pojawiac takie plamienia kilka cykli pod rzad poszlam do gina, okazalo sie, ze mam polipa i mialam pilną operacje :/ Mam nadzieje, ze to nie to u Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Mozemama32

U mnie krwawienie przyszlo 7 dni przed planowaną małpa, raczej zdrowotnie jest ok bo trzy tyg. Temu bylam u swojej gin i wszystko bylo super jedynw co mnie dziwi i ja tez to to że pierwsza faza cyklu trwa krótko bo przy cyklu 31dniowym owulacje mam kolo 10 dnia cyklu, tydzień po @ u niej bylam i jajnik juz chciał wypuszczać jajeczko, w pierwszą ciążę zaszlam od razu wiec mysle że to poprostu taki psikus

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...