W oczekiwaniu na bociana

Mamy Aniołków i nie tylko z nadzieją na szczęście - poczekalnia :)

Odpowiedzi znajdują się poniżej

martitaolivia

martitaolivia

Dziękuję dziewczyny za słowa otuchy. Teraz sie właśnie przydały, bo zmienne humory mam i właśnie sobie teraz płacze z byle powodu...

--

http://www.suwaczki.com/tickers/uch5j44jso896uff.png

http://www.suwaczki.com/tickers/c55fhqvklkr90kfu.png

2864 martitaolivia Kobieta, 43 lata, Warszawa
asiorek352

asiorek352

Hej dziewczyny...:36_2_53:
Jest tu kto?
Martitaolivia,trzymam kciuki za Ciebie i Wasze maleństwo:)Spokojności Ci zyczę kochana:)Fajna sprawa takie Usg,nie?
Buziam Was i zapraszam na wirtualną kawkę...

4527 asiorek352 Kobieta, 35 lat, Pomorze
Oleńka

Oleńka

To ja dzisiaj druga:)
Własnie robie sobie kawusie:kawa:
U mnie z oknem na razie ponuro,ale może się wypogodzi;):smile_move:
Dzisiaj jadę na weekendzik do siostry:Śmiech:

4135 olenka Kobieta, 32 lata, Warszawa
Oleńka

Oleńka

JG79
Oleńko!
Witam Cię serdecznie!
Jakoś długo się nie spotykałyśmy na forum....

:16_5_42:

Kochana moja i znowu sie nie spotkałyśmy....przepraszam
Myslałamże nikogo nie ma,więc szybko sie zmyłam.....bo mieliśmy z M.jeszcze komedyjkę romantyczną oglądać......ale było romanytcznie:36_3_18:

4135 olenka Kobieta, 32 lata, Warszawa
~panterka

~panterka

witam babulce ale tu cisza dzisiaj kurcze !!!!!!!!!!!!!!

Ja już po pracy garki umyte obiad się rozmraża ehhehe ale i tak jemy dopiero ok 17 więc zdąży :)

Stocia Gratulacje :))))))))))))))) Nie wiem jaki konkurs bo jeszcze nie widziałam ale Ola napisała to i ja gratuluję :)

U mnie nadal pogoda zajebista dalej :hot: ale nie ma co narzekać lepsze to niż jak deszcze :36_27_5::36_27_5::36_27_5:

Dziewczynki jeszcze 1 tydzien i na wakacje wkońcu polecę już nie mogę się doczekać nawet m się śnia koszmary że nie spakowałąm się i nie zabrałąm kosmetyków ubrań a dziś mi sie śniło że jak przylecielśmy do hotelu to oni mówią że nie ma pokoju dla nas ehheheh chyba już za długo myślę o tych wakacjachj ale i tak się nie mogę doczekac :36_27_5::36_27_5::36_27_5::36_27_5::36_27_5:

~panterka

~panterka

witam babulce Pierwsza :36_3_15::36_3_15::36_3_15:

ja już po :kawa: i śniadanku ale mam zmartwienie otóż już od paru dni pojawiło mi się jakby uczulenie i myślałąm że to od jogurtów bo jadłąm je tonami więć zrezygnowałąm z nich a uczulenie dalej i juz wczoraj zaczeło się robić większe a dzisiaj w nocy tak strasznie mnie swędziało i wstaje rano i całą ręka obsypana a swędzie jak cholera Kurde a mój M. jeszcze w pracy dzisiaj i musze czekać jak wróci i jadę na pogotowie bo nei wiem co amm robić z tym sedzi piecze i wogóle A najgorsze że mieliśmy iśc na imprezkę i chyba nie podziemu teraz :le:

JG79

JG79

Panterko!
Czy byłaś już na pogotowiu ?
Kochana, skąd takie uczulenie?
Może z powietrza...
Tyle jest teraz wirusów w powietrzu....

Trzymaj się i nie drap za mocno!

:36_2_54:

--

5052 jg79 Kobieta, 0 lat
JG79

JG79

Olenia!

Jak tam weenendzik u siostry?

Może w końcu uda nam się zejść razem na forum...
Coś ostatnio się mijamy....

Ale masz fajnie z tymi wakacjami - myślę, że wszystkie babeczki Ci zazdroszczą...

:hamak:
Relaksuj się więc ...

Owocnych starań KOBITKI!

--

5052 jg79 Kobieta, 0 lat
~panterka

~panterka

JG79
Panterko!
Czy byłaś już na pogotowiu ?
Kochana, skąd takie uczulenie?
Może z powietrza...
Tyle jest teraz wirusów w powietrzu....

Trzymaj się i nie drap za mocno!

:36_2_54:

jeszcze nei byłąm bo mój M. nie wrócił z pracy ale jak wróci to jeziemy od razu A to uczulenie to nie wiem może od słońca Kiedyś miałam takie ale na dekoldzie tylko że to jest ogromne teraz i nie wiem sam już czy to to bo narpierw myśleliśmy że to zwykłw potówki ale jednak nie bo to jeste treraz ogromne A z drapaneim to jest cholernie trudno się nie drapać ale staram się Dziękki :36_33_15: