Skocz do zawartości
Forum

Cykle 50-dniowe a ciąża


Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o poradę. Zawsze miałam długie cykle, trwają od 45-53 dni. W styczniu odstawiłam tabletki anty. w celu zajścia w ciąże. Dopiero w tym miesiącu staraliśmy się o dziecko. Wiem ze miałam owulacje( śluz, temperatura) kochaliśmy się przed, w trakcie i po tych dniach) Po paru dniach (około tygodnia po) dostałam temperatury, bylo mi strasznie słabo, bolały mnie jajniki, miałam tez dziwny śluz jakby pomieszany płodny z niepłodnym. Po 3 dniach to ustało, pojawił się śliski w konsystencji kremowy śluz ( nigdy takiego nie obserwowałam). Dziś mija 42 dzień cyklu i nadal mam ten śluz, Poza tym szyjka macicy po owulacji była rozpulchniona i wilgotna, wysoko, do tej pory tak jest i na dodatek jest zamknięta. Temperatura na poziomie 37. Oczywiście robiłam testy, negatywne. Co się ze mną dzieje? Dodam jeszcze, ze zawsze przed okresem miałam problemy z cera a teraz ich nie mam, a nawet się poprawiła! Poza tym od paru dni mam bardzo wrażliwe sutki, bolą przy dotyku, są większe i jakby opuchnięte! Z góry dziękuje za odpowiedz, naprawdę już nie wiem co myśleć o tym wszystkim. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...