Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłam wczoraj i dzisiaj test i jest słaba kreska moja koleżanka też ja widzi. Poczekam aż mój partner wróci na weekend bo może spóźnia mi się przez tarczyce ale jak nie dostanę to pójdę do lekarza. Właśnie mojego partnera siostra jest w 4 miesiacu ciąży i u niej lekarz już wykrył ciąży w 4 tygodniu to jest możliwe? Nie chce sama robić z krwi ani iść do lekarza wolne to zrobić jak mój partner przyjedzie.

Odnośnik do komentarza

Też jest taka słaba tylko właśnie dzwoniłam do koleżanki żeby przyszła i zobaczyła czy sobie przypadkiem nie wkrecam już tej kreski i też mi mówiła że widzi. Nie wiem czy mogę nie mieć tak długo miesiączki przez tarczyce bo jak chorowalam to prawda że miałam parę dni później lub szybciej ale to było później z dwa dni A nie aż tyle sama nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Więc uważam że te testy są negatywne a urajacie sobie te druga kreskę. Gdy się starałam o dziecko to też na każdym teście ciążowym widziałam druga kreskę co miesiąc, robiłam je nawet przed terminem @. I jak @ przychodziła to sobie wkrecalam ze to tylko plamienie bo nigdy nie miałam obfitych i jeszcze po @ potrafiłam test robić. Ale jak już ten drugi test wychodził taki że widać było tylko urojona kreskę to wiedziałam że ciąży nie ma. Jak zaszłam w ciaze też miałam kreskę ledwo widoczna dzień przed @, ale jednak była ona widoczna i nie musiałam patrzeć pod światło by zobaczyć, przedewszystkim była ona bardzo jasno rożowa a te urojone były szare. Tez myślałam że wadliwy test i codziennie robiłam testy ale za każdym razem kreska na testach była ciemniejsza. U Ciebie albo jest jeszcze za wcześnie na test, albo nie jesteś w ciąży, @ spóźnia się od piątku wiec może być za wcześnie zwłaszcza że masz krótkie cykle. Ginekolog zobaczy ciaze dopiero najwcześniej jak będziesz mieć test pozytywny, wcześniej może nie być nawet pęcherzyka. Ciąża rozwija się wraz ze wzrostem beta hcg. Stężenie w moczu jest mniejsze niż w krwi wiec dobrym pomysłem jest zrobienie testu z krwi, rozwieje on wszelkie wątpliwości. @ może się spóźniać przez psychikę, jeśli uroisz sobie ciążę to może zatrzymać się miesiączka, i możesz mieć nawet objawy ciąży. Naprawdę idź zrób z partnerem ten test z krwi.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

My z partnerem staramy się dopiero od 2 miesięcy. Dlatego czekam aż on przyjedzie bo mogę w tym tygodniu dostać miesiaczke dlatego nie chce bez sensu chodzić do lekarza i tym bardziej sama wolę jak on przyjedzie. Miesiąc temu dostałam normalna miesiaczke mam bardzo mocna miesiaczke zawsze i trwa przeważnie 7 dni A czasem 8dni. Poczekam na spokojnie aż przyjedzie i jak jeszcze nie dostanę to pójdę wtedy zrobić z krwi.

Odnośnik do komentarza

Paulina myślę, że koleżanka odpisała Tobie w kontekście tego, że masz anielska cierpliwość z tym czekaniem żeby zrobić badanie, większość z nas wariuje właśnie z tego zniecierpliwienia i konieczności ciągłego czekania podczas kolejnych często bezowocnych cykli, ehh ;)

Odnośnik do komentarza

Na tym teście to może coś widać, ale nie jestem pewna na 100%, bo to taki jakby prześwit. A robiłaś ten test z pierwszego porannego moczu? Zrób jutro test z samego rana nawet jakby to miała być 5 rano. Pierwszy mocz po przebudzeniu. Staraj się nie pić dużo na wieczór i nie sikaj w nocy. Skoro na tym teście widać coś jakby prześwit. To jak wdrozysz wskazówki to jutro na bank będzie ciemniejszy niż ten. Bo na tym ciężko stwierdzić. Tak wyglądał mój pierwszy test.

monthly_2018_07/kreska_68190.jpg

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Paulina wydaje mi się ze ta lekka poświata to tylko zaznaczenie na teście gdzie ta kreska się pojawi. Z moich doświadczeń na tych testach płytkowych prawie zawsze taka kreska się pojawia. Gdyby to była ciąża to z dnia na dzień kreska by ciemniala a tak nie jest. Myśle ze niebawem przyjdzie @ i wszystko się wyjaśni.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...