Skocz do zawartości
Forum

Czy można zajść w ciążę zaraz po poronieniu?


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny jestem tutaj nowa. Nie wiem gdzie wpisać mój post. Ostatnia miesiączkę miałam 27.04 byłam u lekarza a że mieszkam w UK to każdy wie jak dziala służba zdrowia... Ale że w zeszłym roku miałam ciąże pozamaciczną z lewej str to przy następnej ciąży mam mieć robiony early scan... Wiec scan miałam 1.06 I był pęcherzyka płodów ale nie było dzidzia.... Powiedziała mi że to wczesna ciąża około 5 tyg. I wyznaczyła mi termin na następny tydzień na scan ale 2.06 zaczęłam krwawic... Trwało to około 4 dni żadnych boli podbrzusza nic.....
Za tydzień tak jak miałam wyznaczona wizytę poszłam na scan... I tam powiedzieli mi że poroniłam I kompletne oczyszczenie....
A moje pytanie jest takie. Czy zaraz po poronienia tzn od około 6. 06 mogłam zajść w ciążę.?
Pytam bo dziwnie się czuję... Piersi mnie bolą jak na ciążę prodawki I są tkliwe... A zaraz po poronieniu przestały mnie boleć... Pomóżcie bo zwariuje.... A testu nie mogę nawet gdybym chciała zrobić bo pewnie mam betę z poprzedniej ciąży z poronienia.... Bo słyszałam że beta schodzi od 4 do 6 tyg...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...