Skocz do zawartości
Forum

Plamienia przed okresem


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Mam takie pytanie, moze ktos miał podobnie. Mam synka, 2 lata i 1miesiąc, dopiero tydzień temu odstawił sie od piersi. Od grudnia tydzień przed okresem mam plamienia,okresy nie regularne. Jak byłam u ginekologa bo staramy sie o 2 dziecko to powiedziałze wszystko ok, plamienia spowodowane kp. Ostatnie 2 miesiące karmilam juz tylko na wieczór, a plamienia nie ustąpuły. Czyy któraś z was tak miała, i jak długo po zakończeniu kp unormowało się? Bo staramy sie dopiero 3 cykle i nic, wiem ze krotko,ale naczytalam sie ze te plamienia moga byc przez obniżony poziom progesteronu. No i nir wiem czy jeszcze isc do lekarza czy odczekać chwile.

Odnośnik do komentarza

Cebulka no niby nie było... , ale teraz jakoś się nie udaje już 9 miesiąc... Bardzo denerwują mnie te plamienia a lekarze każą się nie przejmować. Lekarz ma mi coś poradzić na wizycie we wtorek, mam nadzieję, że coś to wniesie.
Zbadaj progesteron 7 dni po owulacji, jak będzie niski, przyczyną może być niedomoga ciałka żółtego. To podstawa, żeby zacząć coś dalej mówić. Aha jak karmilas piersią to zbadaj też prolaktyne. Ona jest bardzo związana z laktacja, możesz zrobić badanie razem z progesteronem. Powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...