Skocz do zawartości
Forum

Czy jest możliwość zajścia w ciąże w dni niepłodne?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Moja dziewczyne strasznie bolą mięśnie pleców, najbardziej na dole. Dodatkowo cześciej chodzi do toalety. Ostatni stosunek jaki uprawialiśmy był to stosunek bez zabezpieczenia, dwa dni przed spodziewanym okresem. Okres sie spóźnił, trwał 6dni. Były skrzepy, bóle brzucha, pleców, humorki...czyli tak jak ma zawsze. Okres był troche mniejszy niz zazwyczaj, ale nie było to plamienie, ponieważ pierwszego dnia jak mi opowiadała było go mało, drugiego i trzeciego duzo, czwartego troszke mniej i tak samo 5,6 dzien. Ale chodziła zmieniać podpaski, kolor był jak zawsze, wiec nie było tego kilka kropel. Ten stosunek dwa dni przed okresem (ktory spóźnił sie dwa dni) był bez zabezpieczenia, ale trwał zaledwie pare minut. Do dojścia miałem daleko, bo czułem. Dziewczyna była bardzo sucha, sluz nie ciągnął sie No i w porównaniu do dni płodnych (gdzie jest bardzo mokra) tam śluzu nie było prawie wcale...i czasem jak spojrzałem to utworzyły sie z niego białe granulki. Czy była szansa na zajscie w ciąże?
Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Gość Sawana123

ryzyko zajscia w ciaze jest zawsze gdy uprawia się sex, zabezpieczenie nawet nie chroni przed tym ryzykiem bo jakieś zawsze jest. ale sądzę iz Twoja dziewczyna w ciąży nie jest, a jeśli chodzi często sikac to może pęcherz przeziebila. ja chodzę od 3 mies do toalety co chwilę, jestem zdrowa i nie jestem w ciąży. skoro był obfity okres ze skrzepami to nie ma ciąży z tego stosunku.

Odnośnik do komentarza
Gość Sawana123

3 dni obfitego okresu jest wystarczająca by wykluczyć ciążę tym bardziej jeśli wystąpiły skrzepy i ból podbrzusza, plamienie jest skąpe bardzo skąpe, nie daje większych dolegliwości. po za tym do ciąży potrzebna jest owulacja i wytrysk których nie było. bez obaw. a miesiączka wyklucza ciąże. zakłada się że każde współżycie może skutkować ciąża bo nie zawsze owulacja występuje dokładnie w połowie cyklu są pewne wahania, oraz plemniki mogą przeżyć kilka dni w macicy. ale nie można dac się zwariować, tym bardziej że nie było wytrysku, gdybyście uprawiali sex dokładnie w dzień owulacji to być może projekulant mógłby zaplodnić komórkę jajowa, ale 2 dni przed miesiączka jest to z fizycznego punktu widzenia nie realne gdyż komórka jajowa już dawno obumarla a nawet jeśli coś tam się wydarzyło że owulacja była to została ona wydalana podczas miesiączki

Odnośnik do komentarza

Ale czy takie objawy sa obecne w 3tyg? Bo do zapłodnienia tez nie dochodzi przeciez po sekundzie....stosunek był niecałe 3dni przed okresem. Przesunął sie o dwa dni...No ale ja nie wierze w to, ze mogło do czegos dojść tym bardziej, ze obserwuje sluz. Tego dnia wcale prawie go nie było...czyli ewidentnie niepłodne

Odnośnik do komentarza

Walkujesz ten temat już któryś raz... raz piszesz o mężu a raz pisze Twój chłopak niby w Twoim imieniu więc coś tu nie gra..wiesz że miałaś dni niepłodne ale doszukujesz się objawów ciąży.Jesli nadal nie jesteś pewna to zrób test z krwi i będziesz miała jasność. Wg mnie ciąża bardzo mało prawdopodobna skoro był okres.

Odnośnik do komentarza

kobieto jeśli krwawiłaś 6dni w tym 3 dni obfitego to tak to był okres i to całkiem długi i obfity, dla porównania powiem Ci że mój trwa 4dni, czasem nawet tylko 3, i obfity to jest tylko jeden dzień, choć i tak bym go obfitym nie nazwała, mam tak od zawsze, jestem zdrowa, płodna, gdybym go nie dostała w ogóle albo byłby jeszcze bardziej skąpy to bym podejrzewała ciążę, bo plamienie implantacyjne to plamienie, jedna dwie kropki krwi za cały dzień na wkładce

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...