Skocz do zawartości
Forum

Czekające na bocianka 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Ja na razie zaglądałam tu anonimowo.
Czułam w tym cyklu się nie udało ale okres mi się spóźnia już czwarty dzień.
Robiłam test pierwszego dnia spóźnienia i negatywny.
Staramy się już rok. I widok jednej kreski jest jeszcze bardziej dołujący.
Niestety mieszkam w Szwecji i tu nie ma badań beta tak od ręki;(
W zeszłym cyklu przeszłam nie mało bo okres też lekko się spóźnił miałam "wszystkie " objawy. W ogole @ przyszla ale byla jak nic w sumie 75 godzin. Wykupiłam prywatnie betę i potwierdziła brak ciąży.
Nie chcę się nakręcać w tym miesiącu ale same wiecie jak jest..

Odnośnik do komentarza
Gość mamaRobercika

wiem co czujesz bo u mnie też @ przyszła spóźniona, i do tego skąpa, niestety nie udało mi się zrobić bety, bariera komunikacyjna, pani w przychodni po angielsku nie mówiła tylko po islandzku a tego języka aż tak dobrze nie znam. zrobiłam zwykły test ale negatywny. rozpoczęłam nowy cykl ale nie mam jakoś ochoty być ani styczniowka ani mieć terminu na luty. W tym okresie w tym roku były sztormy, trudny dojazd do szpitala. Moja koleżanka miala termin na Styczeń a przenosiła do lutego, i w najważniejszy dzień kiedy odeszly wody niestety już zielone, nie dojechała do szpitala na czas przez śnieżyce i gdy zrobili cesarke było za późno. Więc starania jako tako odpuszczam, tym bardziej że podczas owu boli mnie brzuch i wcale nie mam ochoty na przytulanki, ale będzie co będzie, bez ciśnienia. Jeśli jakimś cudem akurat teraz wpadnę to chyba na 2 tyg przed terminem zamieszkam już w szpitalu na wszelki wypadek.

Odnośnik do komentarza

Do mnie @ przyszla wczoraj.
Ale w sumie przyjmuje to bez stresu, bo ja z kolei nie chcialam byc mama grudniowa.
(A tak o, nie chcialabym sama urodzic sie na koniec roku, to i swojemu dziecku temu nie zyczylam. Mimo ze byly starania ale nie bardzo intenstywnie, niby w czasie owu, ale chyba sie przesunela i pozniej juz nie)
Ja tez mieszkam zagranica. Szwecja. I chodz nie mam bariery jezykowej to tu nie chodzi sie na betę, lekarz tez nie wysyla. Mozna co prawda zrobic prywatnie (placi sie za internetowe skierowanie i trzeba tez czekac jeden dzien)

A wiec nowy cykl nowe starania ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...