Skocz do zawartości
Forum

Czekające na bocianka 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Tyle sie napisałam i nie dodało :( wiec w skrócie
Piersi nabrzmiałe
Nie bolą ale jak dotkne w specyficznym miejscu tak
Sutki wrażliwe
Cieple
Ciemne
Ciagle je czuje
Macica wysoko średnio twarda
Straszny apetyt
Wydzielina duzo białej
Podbrzusze pobolewa i gdy np stanę bardzo duży ból jajników
Do okresu 3 dni

[url=[url=https://achtedzieciaki.pl/suwaczki]http://s1.suwaczek.com/201602061756.png

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnia miesiączka miała miejsce od 13.03-19.03.2018 . Owulacjs miała miejsce 28.03.2918 Regularnie kocham się z mężem bez zabezpieczenia co 2 dni ponieważ staramy się o Maluszka.(tym razem o córeczke). Od Przed wczoraj 6.03.2018 do dziś zrobiłam 3 testy ciążowe na której bardzo popularne slabo widać druga kreseczkę. Czy to oznacza ciążę? Następna @ ma się pojawić 11.04.2018 Pozdrawiam i dołączam zdjęcia

monthly_2018_04/czekajace-na-bocianka-2018_66505.jpg

monthly_2018_04/czekajace-na-bocianka-2018_66506.jpg

monthly_2018_04/czekajace-na-bocianka-2018_66507.jpg

Odnośnik do komentarza

Witam. Ostatnia miesiączka miała miejsce od 13.03-19.03.2018 . Owulacjs miała miejsce 28.03.2918 Regularnie kocham się z mężem bez zabezpieczenia co 2 dni ponieważ staramy się o Maluszka.(tym razem o córeczke). Od Przed wczoraj 6.03.2018 do dziś zrobiłam 3 testy ciążowe na której bardzo bardzooo slabo widać druga kreseczkę. Czy to oznacza ciążę? Od dnia owulacji utrzymuje się temperatura 37.6-37.4-37.8.
Następna @ ma się pojawić 11.04.2018 Pozdrawiam i dołączam zdjęcia

monthly_2018_04/czekajace-na-bocianka-2018_66508.jpg

monthly_2018_04/czekajace-na-bocianka-2018_66509.jpg

monthly_2018_04/czekajace-na-bocianka-2018_66510.jpg

monthly_2018_04/czekajace-na-bocianka-2018_66511.jpg

Odnośnik do komentarza
Gość mamaRobercika

tez mam mieć @ 11 kwietnia, ale póki co czekam, nie chce znowu sobie wkręcać że za wcześnie test zrobiłam, albo że okres to tylko plamienie implantacyjne bo mam mało obfite, w tamtym miesiącu chyba z 10 testów robiłam a ostatni jak już @ się kończyła.

Odnośnik do komentarza
Gość Tyle by bylo

Hej dziewczyny.
Staramy się o drugie dziecko już ponad rok. Były testy owu. Był mikroskop. Były moje wyliczenia. Cykle 32-33 dniowe. Okres 13 marca. Seks dwa dni przed i w owulacje (tak mysle). Jedyny objaw to lekkie kłucie od czasu do czasu. Dziś pojawiły się napięcia przy szybkim wstawaniu. Więc pewnie znowu nic. Wydzieliny zero. Jutro zrobię pierwszy test jako że niecierpliwa jestem.
Moje pytanie: jak mierzyć temperaturę skoro pracuje w systemie 4/4 i w ciągu czterech dni pracy wstaje o 1 w nocy A przez następne cztery o ludzkiej porze. I tak w kółko? Dziękuję

Odnośnik do komentarza

Mierzenie temperatury uważam że jest bez sensu tym bardziej gdy ciągle zmieniamy pory wstawiania itd po drugie u mnie tempka zawsze byla podwyższona nawet do dnia @ czasami przyszła a tempka spadła dopiero na drugi dzień. Jedyne na co wskazuje podwyższona temperatura to to że faza folikularna działa bez zarzutu ale nie koniecznie to że jest się w ciąży. Przez około 9 cykli podczas staran o dzidziolka co miesiąc "byłam" w ciąży. Nawet mdłości się pojawiały... jedynym sposobem na sprawdzenie czy się udało jest test i to najlepiej w dniu spodziewanej @ ale z racji tego że sama nie mogłam się doczekać i wrozylam sobie ciaze wydalam fortunę na testy.

https://www.suwaczek.pl/cache/b5f3309fd5.pnghttps://www.suwaczek.pl/cache/c3c879ebfe.png

Odnośnik do komentarza
Gość mamaRobercika

mierzyć temperaturę trzeba codziennie tym samym termometrem najlepiej edukacyjnym do 2 miejsc po przecinku w tym samym miejscu o tej samej porze, odrazu po przebudzeniu za nim wykona się jaka kolwiek czynność, ale według mnie jest to bez sensu, gdyż ewentualnie dopiero na koniec cyklu może podpowiedzieć nam ciaze tym że nie spadnie przed okresem ale to nam Mówi już sam brak okresu, oraz mówi nam mniej więcej o owulacji bo wzrost występuje po owulacji, jednak może być już dzień po albo nawet 3 dni po owulacji. U mnie nadal podwyższona, 2 dni do @, piersi nabrzmiale jak to przed @, nie bolą co ciekawe, odczuwam bole podbrzusza ale słabe i raczej po wysiłku np dłuższym spacerze, odczuwam też kłucie obustronne ale sporadycznie, miałam plamienie jesno czerwone w 7 dniu po owulacji, nic nie bolało, było to dosłownie odrobina, ale wystąpiła po współżyciu wiec nie kojarzę tego z implantacja choć nigdy dotąd nie miałam plamienia po współżyciu ani wogole przy synu też się nie zdarzyło.

Odnośnik do komentarza
Gość mamaRobercika

mam jeszcze jeden objaw ciąży albo choroby mianowicie bolą mnie zęby od kilku dni, głównie tylko wtedy gdy je myje, w zasadzie bolą mnie wszystkie. Byłam w tamtym miesiącu u dentysty i nie sądzę by w ciągu miesiąca nagle popsuły mi się wszystkie zęby, co prawda mam ubytki mikroskopowe nie widoczne gołym okiem ale mam na to przepisana specjalna pastę do zębów. Nie wiem czemu stały się bardziej wrażliwe jak nie przez hormony to nie wiem.

Odnośnik do komentarza
Gość mamaRobercika

bo wczesnej ciąży usg nie wykrywa, mi gin mówił że najlepiej to wogole przyjść w okolicy 6-7 tydzień żeby był widoczny zarodek i akcja serca bo tak naprawde od moze dopiero wtedy potwierdzić prawidłowo rozwijająca się ciążę i lepiej nie przychodzić co tydzień by sprawdzić czy coś już widać bo to tylko nie potrzebie stresuje.

Odnośnik do komentarza
Gość mamaRobercika

Hej, u mnie z nowości tyle że wczoraj wieczór obniżyła mi się szyjka macicy, oczywiście sprawdziłam to rano też i jest obniżona więc chyba czekam na @, pocieszające jest to że temperatura mi nie spadła jeszcze ale to chyba tylko kwestia czasu. Choć podobno nawet w ciąży się ona obniża przed terminem miesiączki a potem znowu podnosi, nie wiem jak jest bo z synem tego nie sprawdzałam nawet. Trochę mnie wczoraj bolał brzuch myślałam że @ zacznie się rano ale boleć przestał. Mam niby biegunki, niby bo nie codziennie, nie wirusowe, bo też nie rzadkie, ani też nie 10 razy dziennie tylko po prostu więcej niż zwykle. Mdłości brak. Kawy piję więcej niż zwykle. Czekam do jutra, jak nie przyjdzie @ to zrobię test w czwartek rano, trzymajcie kciuki. W sumie to nawet nie mam jakiegoś parcia na testowanie w tym miesiącu.

Odnośnik do komentarza
Gość mamaRobercika

czekam bo temperatura spowrotem wzrosła wiec jest nadzieja, brzuch pobolewa ale @ dalej nie ma. Robiłam test 12 rano więc kolejny zrobię 15 o ile @ nie przyjdzie opóźniona. Nigdy mi się @ nie spóźniła ale wszystko jest możliwe.

Odnośnik do komentarza
Gość mamaRobercika

chociaż na tym teście porannym z 12 pojawiła się ledwo widoczna kreska, niestety mogłam ja ujrzeć dopiero jak rozbroilam test tzn wyciaglam ze środka pasek testowy i dopiero jak wysechl. na teście który robiłam 11 po poludniu nie pojawiła że żadna kreska. Może mogłabym już jutro zrobić test. Ale jestem nie cierpliwa to przez tą głupia @ bo się spóźnia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...