Skocz do zawartości
Forum

Kochane, jak widzicie tę sytuacje?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam watpliwości co do ostatniego stosunku. Kochałam sie z mężem 4 dni przed spodziewana miesiączka. Niestety pekla prezerwatywa, jednak od jej założenia do pęknięcia minelo moze 4-5min. Wiec watpie aby preejakulat sie zdążył wytworzyć, jednak jasnowidzem nie jestem. Tydzien przed stosunkiem zaobserwowałam biały śluz gesty, co oznaczałoby owulacje. Po stosunku dzien zaczęły bolec mnie piersi (jak na okres) było tak przez 2-3 dni i dzis powinnam dostac okres, jednak wszystkie objawy ucichły, ani nie boli brzuch ani piersi nie sa nabrzmiałe itp...jedyne co to wahania nastroju...cykle mam 28-32 czy mogło dojść do zapłodnienia? Tragedii by nie było, tylko radość, ale finansowo nie jestem na to gotowa...nawiasem mowiac durexy drogie i pękają, wiec uważajcie...

Odnośnik do komentarza

wszelkie obiawy zwiastujace ciaze mozna zaobserwowac dopiero po zagniezdzeniu sie zarodka czyli 6-8 dni od zaplodnienia :) wiec jesli jakies obiawy zauwazylas dzien po stosunku to to nie mogla byc ciaza :) chyba ze kochaliscie sie wczesniej i do zaplodnienia doszlo ponad tydzien temu :) obiawy ciazy, takie jak bol piersi nie znikaja z dnia na dzien (no chyba ze jest to poronienie) wiec jesli obiawy zniknely to to tez nie powinna byc ciaza :) jesli sie stresujesz tym okresem doradzam stosunek :) mi jak sie okres zatrzymał nie wieadomo dlaczego (tez mialam obiawy okresu a potem cisza) a ginekolog widzial ze endometrium jest spore, powiedzial ze mam sie kochac ile wlezie ;p jak nie pomoze to zapisze mi tabletki :) w kazdym razie pomoglo ;p

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...