Skocz do zawartości
Forum

Czy mogę być w ciąży


Gość MonikaKa96

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MonikaKa96

Witam mam wątpliwości ponieważ mam bardzo nieregularne miesiączki kiedyś nie miałam 2 miesiące okresu. Ogólnie chodzi o to że kochałam się z chłopakiem z 24/25 marca nie dostałam od tamtego czasu miesiączki , moje pytanie jest takie czy od tamtego czasu wystąpiłyby objawy ciąży? Czy bolały by mnie piersi? Dziękuję za odpowiedź. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

25 marca jest dzisiaj wiec chyba pomyliły Ci sie miesiace :) jesli doszło do zaplodnienia obiawy ciazy zaczynaja sie miedzy 6-8 dniem od zapłodnienia, wtedy jajeczko zagniezdza sie w macicy i zaczyna sie cały proces :) kochaliscie sie 24/25 luty, plemniki potrafia przezyc i czekac w kryptach macicy nawet do 7 dni w niektorych przypadkach, plus od zaplodnienia trzeba dodac te 8 dni na zagniezdzenie w najdluzszym przypadku, to daje nam 15 dni, wiadomo ze od razu wszystkiego czuc wyraznie nie bedziesz wiec dodajmy jeszcze 3 dni. Reasumujac w najdluzszym mozliwym przypadku obiawy ciazy powinny wystapic 15 marca :) czyli dzisiaj na pewno bys cos czula a juz w ogole wynik testu powienien byc miarodajny ;)

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia1806

objawy ciąży mogą pojawić się przed zagniezdzeniem, i tak naprawdę tuz po zapłodnieniu( po owulacji) trzeba dobrze znać swoje ciało by je zauważyć. u mnie w szczęśliwym cyklu zaraz po owulacji pojawiły się żyły widoczne nie tylko na piersiach ale na całej klatce piersiowej aż do ramion , i odrazu zaczęły boleć mnie piersi, zazwyczaj bolały na 3-4 dni przed @ , a wtedy bolały już na następny dzień po owu. innych zmian nie zauważyłam. mdłości pojawiły się po 6 dniach, był to taki odzut od np kawy
to kiedy wystąpią 1 objawy to sprawa indywidualna, w 1 ciąży nie zauważyłam ich bo prawdę mówiąc byłam przeziębiona wiec źle się czułam tak czy siak. i nie czułam że w ciąży jestem do 16tyg, dopóki ruchów nie poczułam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...