Skocz do zawartości
Forum

Ból jajnikow


Gość Aleksandra7777

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Aleksandra7777

Cześć, mam pytanie do Was moze mi ktoś odpowie ;)
23,24 robiłam testy ciążowe szczerze mówiąc mialam lekkie objawy.
Wieczorem zrobiłam test (23) spojrzałam byłam bardzo śpiąca widziałam 1 kreskę poszłam spać. Rano spojrzałam na test 2 kreski ... 2 słaba( wiem nie patrzy sie po tak długim czasie), ale widoczna była, oczywiscie o 12 zrobilam test 1 kreska. Wieczorem znów 1 kreska
24 lutego, rano zrobiłam test 2 kreski druga bardzo lekko widoczna i znów popołudniu nic wieczorem nic.
25 lutego : okres...
zawsze mam od razu krew a tu brązowa wydzielina , po południu bardzo brązowa wieczorem brązowa (okres mam 5 dni) następnego dnia brazowa i trochę krwi dalej krew chodź malo i 2 dni brązowe .5 dnia zawsze mam popudniu czysta wkładkę a ty 6 dzień wieczorem dopiero koniec. Pogodzilam sie znów nie wyszło.
( ogólnie mam syna 2 latka oraz 6miesięcy temu poronienie zatrzymane, synkowi w 8 tyg przestało bic serduszko)
dziś 12 dc a od 6 dc dni bolą mnie jajniki, piersi czasem zakuja, piecza sutki i swedza. Wieczorem i rano metal w buzi, senność Max.
Owacje wykluczam do śluz biały, wg nie owulacyjny.
Dlatego myślę moze ciąża no ale okres idealny dzień mialam, trwał nawet dluzej, oraz była krew.
Najbardziej zastanawiają mnie te jamniki bolą jak na okres juz kilka dni a do okresu długa droga. ( CYKLE 40 DNIOWE)
Co myślicie, ja wiem najlepiej beta lub test,ale pytam z ciekawości czy ktoś tak miał?
Pozdrawiam !!!

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...