Skocz do zawartości
Forum

Czy możliwa jest ciąża?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, zapewne są już takie wątki ale zakładam swój aby więcej się dowiedzieć. A więc.. biorę tabletki Vibin mini od września. 30 stycznia pominęłam jedną tabletkę i w tym samym dniu doszło do stosunku z finałem w środku, był to trzeci tydzień przyjmowania tabletek więc postanowiłam połączyć dwa opakowania. Przez następny tydzień po zapomnianej tabletce nie zabezpieczaliśmy się dodatkowo a nie pamiętam czy 7 dni wcześniej odbył się stosunek z finałem w środku. Około tydzień po zapomnianej tabletce zaczął kłóć mnie prawy jajnik, takie tępe bóle co jakiś czas, macica od czasu do czasu pobolewa jak na okres jednak delikatniej, szyjka macicy była wtedy bardzo wysoko, nie mogłam jej dotknąć natomiast teraz jest nisko, twarda i zamknięta a do krwawienia jeszcze dwa tygodnie. Dwa tygodnie po stosunku zaczęły mi się popołudniowe lekkie mdłości trwające praktycznie do wieczora, zawroty głowy i ten jajnik pobolewa. Dodam, że nie mam żadnych upławów ani nic nie swędzi, dodatkowo niedawno miałam badanie na posiew więc to nie infekcja. Dziś obudziłam się i miałam uczucie że mam bardzo mokro, myślałam że krwawienie przyszło samo lub dostałam jakiegoś plamienia, jednak nie. Od kilku dni mam temp pod pachą 36.8 a w pochwie 37.7 co się nie zdarzało. Dziś zaczęło mnie mdlić i zaczęły przeszkadzać mi mocne perfumy choć do tej pory je uwielbiałam i często się psikałam. Banany jem tonami. Chciałabym zapytać czy jest możliwość ciąży po tej zapomnianej tabletce mimo połączenia opakowań? To objawy sprzed tygodnia ponieważ pisałam ten tekst wcześniej. Teraz doszły bardzo widoczne żyły na piersiach i dekolcie wieczorem, rano mniej widoczne i od dwóch dni mam podkrążone oczy

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...