Skocz do zawartości
Forum

Udało się jestem w ciąży


Gość Bliz

Rekomendowane odpowiedzi

A było to tak miałam mieć miesiączkę 17 lutego ale nie dostałam czekałam w napięciu jedno mnie zaskoczyło poleciała mi woda biała z piersi i poleciałam do apteki wczoraj i zrobiłam test wyszły 2 mocne krechy nie mogłam uwierzyć dla pewności zrobiłam jeszcze jeden i ten sam efekt dwie krechy jeszcze dziś zrobiłam i pozytywny normalnie wariacja mojego męża i moja nie miała granic

Odnośnik do komentarza

Dziękuję , dziś się cały dzień jakoś zmęczona ale za to apetyt mi wraca , 5 marca mam wizytę druga u ginekologa i wtedy już ma mi dokładnie wszystko powiedzieć teraz tylko wiem ze to 6 tydzień obawiam się czy przejdę przez tą ciążę dobrze , moja pierwsza ciążą była 18 lat temu , teraz jestem starsza i obawiam się że bardziej się wszystkiego boję ;) ja tobie również życzę miłego wieczoru , a ty w którym tygodniu jesteś ? buziaczki

https://www.suwaczki.com/tickers/0d1yugpj7rxzt5ri.png

Odnośnik do komentarza
Gość misiapa

skoro był okres to raczej żadna, ale to zależy czy był on normalny czy raczej skąpy, bo czasem się zdarza ze kobieta dostaje w terminie miesiączki takiego jakby okresu tylko mniej obfitego, współżycie podczas owulacji nie gwarantuje od razu ciąży, czasem trzeba się postarać trochę

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...