Skocz do zawartości
Forum

Dni płodne owulacja


Gość Lizi

Rekomendowane odpowiedzi

Generalnie uznaje sie, ze owu wypada okolo 14 dnia cyklu, jesli masz je regularne.
Natomiast kazda kobieta jest inna, wiec owu moze byc i wczesniej i pozniej. W kazdym miesiacu inaczej bo stres, przeziebienie, wysilek fizyczny.
Jak chcesz sprawdzic dokladnie to albo monitoring, albo testy owu sikane tak od 10 dnia cyklu to skutku :)

Odnośnik do komentarza

Dziękuję bardzo non stop biegam do toalety i zaglądam czy mam już ten śluz na dni płodne koleżanka mi obliczyła że teraz w weekend będę miała owulację a niby od 1 lutego mogę już zajść w ciążę kalendarz dni plodnych też tak oblicza ale nigdy nic niewiadomo

Odnośnik do komentarza

hej.
Na moje to tak : 21 Tobie się zaczął okres , 27 skończył piszesz ze cykl trwa 27 dni to myślę że dni płodne to 29 30,31,1,2, a 3 luty to owulacja a 4 luty dzień plodny znow. Z kolei 1,2,3 luty to raczej wysoka szansa na zajście w ciążę pozostałe dni to szansa średnia. Przykładowo kolejny okres dostaniesz 17 lutego do 23 lutego dni płodne masz 25,26,27,28 luty a także 1,2,3 marzec wychodzi ze 2 marca to owulacja :) Ale wiadomo każdą jakos inaczej liczy ; ) Ja liczyłam sposobem takim jak napisałam i mam wyczekiwanego bobasa.
Pozdrawiam i powodzenia :)

Odnośnik do komentarza

Hejka bardzo ci dziękuję express no właśnie wczoraj kochałam się z mężem 2 razy i dzisiaj raz tylko że zapomniał i parę minut przed stosunkiem był siusiu i teraz się martwię bo czytałam że nie można bo ten płyn przed sperma wypływa wraz z moczem mężczyzny jasny gwint ja oszaleje

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...