Skocz do zawartości
Forum

Beta hcg czy za wcześnie?


Gość Paulina9191

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulina9191

Witam,

Staram się z mężem o dziecko. Pierwszy dzien ostatniej miesiączki był 05.12, owulacje miałam ok 21-22.12. Wczoraj i dziś (tj 29 i 30.12) oznaczyłam poziom beta HCG z krwi i wynik wyszedł <0,1. Czy jest szansa ze jeszcze zarodek nie zagnieździł się? Kiedy powinnam powierzyć badanie? Kiedy poziom HCG jest wykrywalny najpóźniej? Termin spodziewanej miesiączki to 04.12 (2 ostatnie moje cykle mały 32dni)<br />

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia25

Hej widzę że jesteśmy w podobnej sytuacji z tym ze u mnie ostatnia miesiączka 7.12 i następna ma być 4.01. Cykle 28 dni. Owu 20 grudnia
Ja nie robiłam oznaczenia beta. Ale u Ciebie wczoraj moglo być już wiarygodne. Dziś mogłabym dopiero rano robić test sikany ale go nie miałam i nie było gdzie kupić wiec jak jutro kupię to w środę rano będę robić. Czyli 3 stycznia dzień przed miesiączka. Tobie polecam to samo albo z krwi. Masz jakieś objawy? Mnie piersi bolą, mam mdłości podwyższoną temp, zle samopoczucie.

Odnośnik do komentarza
Gość Paulina9191

Od kilku dni bolą mnie piersi, ogólnie czuje się cały czas zmęczona, rozdrażniona, dłużej spie rano jak nie muszę wstać do pracy a zawsze wstawałam mimo tego wcześnie. Mam tez mniejszy apetyt. Dzisiaj rano zrobiłam hcg z krwi wynik za kilka godzin wiec zobaczymy, dzisiaj jest prawdopodobnie 11dpo wiec raczej powinno cos już wyjść, chociaż czytałam ze zagnieżdżanie może trwać nawet do 12dni + 2 dni na wzrost hcg to daje 14dpo wiec gdyby dzis nic nie wyszło jest jeszcze jakaś szansa. Mam nadzieje ze się udało strasznie się denerwuje

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia25

Tak. Najwcześniej wynik może być 10dni po owu. Plus minus 3 dni na implantacje. Plus czas na wzrost hcg. Tak 14 dni. Mi spadła temperatura wiec czekam na miesiączke. Test zrobię jeśli jej nie dostanę. Raczej się we wrześniowkach nie spotkamy. Ale Nowy miesiąc nowe nadzieję. Trzymam kciuki żeby beta była pozytywna.

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia25

Test z krwi potrafi wykazac podwyższony poziom już w dzień zagniezdzenia wiec napewno nie było to wczoraj ani przed badaniem bo poziom by byl już wyższy . może nie odrazu jakiś bardzo wysoki. w poprzedniej ciąży test beta najprawdopodobniej zrobiłam w momencie zagniezdzenia i było 2. kolejny był 7. itd itd. więc zagniezdzenia jeszcze przed Tobą lub się nie udało tym razem

Odnośnik do komentarza
Gość szyszunia25

hej i jak tam beta? u mnie testu negatywny wyszedł wczoraj, ale miesiączka dziś nie przyszła jeszcze. jutro zrobię test ponownie bo wczoraj moglo być jeszcze za małe stężenie hcg. poprzednim razem pozytywny był tydzień po terminie o.m. A jak będzie znów negatywny to pójdę na betę.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...