W oczekiwaniu na bociana

Niepewna ciąża

~Aneczka12345

~Aneczka12345

Witam, piszę z pytaniem o możliwości ewentualnej ciąży, mianowicie z mężem staramy się o dziecko, ostatnią miesiączkę miałam w sierpniu na obecną chwilę nic. Miałam 2 dni ciemnobrązowego plamienia.Byłam dzisiaj u ginekologa wykonał usg na którym zobaczył w lewym jajniku pęcherzyk owulacyjny, dodał również że może to być 3 dzień ciąży, jak i również nie wykluczył ciąży. Czy pomimo pęcherza owulacyjnego jest możliwość ciąży ??? Dodam że mam sporo objawów sugreujacych ciążę. Pozdrawiam

Odpowiedzi znajdują się poniżej

~Greta83

~Greta83

A test robiłaś? Z moczu lub z krwi ... Będziesz miała pewność.

~Aneczka12345

~Aneczka12345

Tak testy z moczu, jeden wyszedł pozytywny drugi wydaję mi się że też, chociaż kreska była prawie niewidoczna, wyniki bety będą jutro. Jednakże zastanawiam się czy może wystąpić taka możliwość ciąży. Lekarz nie widział pęcherza płodowego, jednak w jednym miejcu kilkukrotnie klikał jakby coś było nic pozostaje czekanie.

~Greta83

~Greta83

Kurcze, to jak testy wyszły pozytywnie to dobra wiadomość. Oby beta wyszła duża. Trzymam kciuki i daj znać jutro!!
Tylko ten pęcherzyk owulacyjny tu nie pasuje...

~Aneczka12345

~Aneczka12345

Beta wyszła 238,80 także wysoka, lekarz napisał poderzenie wczesnej ciąży i kazał umówić się za 2 tygodnie, i nadal nic nie wiadomo, ach to czekanie...

~Greta83

~Greta83

Ojej :) no beta nie kłamie :) może faktycznie to za wcześnie żeby coś zobaczyć w badaniu ginekologicznym.
Nie chce zapeszac więc tylko po cichu gratuluję i trzymam mocno kciuki za dobre wiadomości

~Aneczka12345

~Aneczka12345

Ja też mam nadzieję że nie kłamie, teraz tylko czekać, dziękuję

nati2711

nati2711

staram się o dziecko, ale ne wiem czy nie wpadam w paranoje. 2 dni temu powinnam dostać @, am tylko plamienia- brzowe i troche czerwone, ale bardzo tego mało. zrobiłam test- negatywny
czy możliwa ciąza

57188 nati2711 Kobieta, 29 lat, kraków
~Greta83

~Greta83

Tylko test z krwi da Ci pewność. Te apteczne czasem zawodzą. A jak nie chcesz z krwi to powtórz test za jakieś dwa dni.

~Aneczka12345

~Aneczka12345

Zgodzę się z Greta83, testy apteczne nie zawsze pokazują wczesną ciążę. Mój ginekolog sam powiedział że najpewniejszy jest test z krwi, i tańszy