Skocz do zawartości
Forum

poczatki ciazy


Gość elizka380

Rekomendowane odpowiedzi

No dokładnie. :) wiem, że uda się nam na pewno :)
ja owu miałam tak jak zaobserowałam w ten czwartek/piątek. więc nie wiem jak to będzie, bo współżyliśmy w tamtą sobotę, wtorek i piątek. staram się nie nakręcać, bo u mnie to ruletka - prawdopodobnie mam pcos. jutro mam gina i mam nadzieję, że mi powie, że z moim zdrowiem jest wszystko okej :) marzy mi się do 25 lat mieć choć jedno maleństwo :(

4c65361250.png

 

c2d3f3304f.png

Odnośnik do komentarza

Hejka,
Dolaczam sie do Was.
25.ix testuje, chcialabym bardzo zeby wyszedl + na prezent "1 rocznicy slubu" no ale zobaczymy. Mam cykle 28-dniowe choc ostatni miesiac trwalo 41dni ale chyba zbyt bardzo sie nakrecalam.
Obecny cykl jest jakis dziwny. Nigdy nie mialam zadnych boli jajnikow itp, a tym razem caly miesiac mecze sie, a od wczoraj objawy jak na okres wiec oswajam sie z wiadomoscia ze @ jest juz w drodze, ale jakas iskierna nadzieji pozostaje.

Choc nasz oczy Cie nie widzialy,
to nasze serca dawno pokochaly.
[*] 24.06.2017

Odnośnik do komentarza

misiaaaaaa
Hejka,
Dolaczam sie do Was.
25.ix testuje, chcialabym bardzo zeby wyszedl + na prezent "1 rocznicy slubu" no ale zobaczymy. Mam cykle 28-dniowe choc ostatni miesiac trwalo 41dni ale chyba zbyt bardzo sie nakrecalam.
Obecny cykl jest jakis dziwny. Nigdy nie mialam zadnych boli jajnikow itp, a tym razem caly miesiac mecze sie, a od wczoraj objawy jak na okres wiec oswajam sie z wiadomoscia ze @ jest juz w drodze, ale jakas iskierna nadzieji pozostaje.

testujemy razem :D

4c65361250.png

 

c2d3f3304f.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...