Skocz do zawartości
Forum

Proszę o radę :)


Rekomendowane odpowiedzi

Cześć dziewczyny jestem tu nowa. Może były już zakładane takie wątki ale nie znalazłam. Chciałam zapytać czy może jakaś dziewczyna była w sytuacji jakiej ja jestem. otóż 7 sierpnia miałam @ trwała normalnie 5 dni. Po kilku dniach od miesiączki miałam plamienia brązowe. Cykle mam co 34 dni. Od 20 sierpnia (to już tydzień) bardzo bolą mnie piersi i podbrzusze z tym że brzuch już tylko lekko czuje a piersi są większe i twardsze cały czas mocno bolą . Okres mam mieć 11 września. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją. Owulacji nigdy nie czułam w sposób '' bolesny'' i nawet chyba tyle nie trwa.Nie stosujemy zabezpieczeń z mężem. Mieszkam teraz w Danii za 3 tygodnie jadę do Polski i tam odwiedzę lekarza. Jeśli jest osobą która miała podobnie proszę o odzew :)

Odnośnik do komentarza
Gość Martamarta83

No może to być owulacja albo zagnieżdżanie się jajeczka, chociaż na to raczej za wcześnie bo jest to połowa cyklu. Masz długie cykle a ja nie wiem kiedy u Ciebie wypada owu, także trudno stwierdzić...
U mnie niestety plamienie oznaczało dużego polipa w macicy który miałam wycinany 2 tyg temu...
Chyba poczekaj jeszcze z testowaniem bo za wcześnie na cokolwiek. Jeśli starasz się o dzidzię to trzymam kciuki a test to najlepiej jak najbliżej nast okresu.

Odnośnik do komentarza

Witam tez jestem tu nowa i nie za bardzo wiem gdzie szukac tematow glownie mam pytanie bo jestem nie cierpliwa 08.07 mialam ostatni okres 29.07 mialam owulacje i odbylam z mezem stosunek i jeszcze klilka pozniej w inne dni nastepny okres mial byc 12.08 nie dostalam kilka dni po tym terminie test 2 blada kreska ale wodoczna bez zadnej lupy ;) 21.08 bylam u lekarki ktora typowo zrobila co musiala i dowidzenia powiedziala ze 3 tyg to za malo zeby cos stwierdzić i jak nie doatane okresu mam przyjsc w wrzesniu dzis 30.08 bylam prywatnie lekarz z ostatniego okresu wyliczyl ze to powinien byc 7w4d a z usg wynika ze 4w4d powiedzial ze albo obumarlo lub doszlo do zaplodnienia pozniej dal na bete 72h pierwsza z dzis to 2004.00 druga mam w sobote rano nie mam zadnych plamien czasem tylko poboli delikatnie brzucho i strasznie zoladek daje mi sie w znaki tak jest wszystko ok. Miala tak ktoras z pan ? Bo ja naprawde warjuje martwie sie strasznie :(

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...