W oczekiwaniu na bociana

Stosunek przerywany :(

Odpowiedzi znajdują się poniżej

bogdanka2

bogdanka2

Witam

Nie sądziłam że forma antykoncepcji aż tak może podnieść adrenalinę:D:D:D Osobiście stosuję SP, po za ŚWIADOMYMI wyjątkami aby szybko dorobić się trójki brzdąców;) Nigdy nie "wpadłam", ale nie wierzę w 100% metody zapobiegania ciąży zarówno przy metodach naturalnych jak i przy ingerencji. Z innych środków stosowałam tablety (niestety - źle dobrane więc porażka wagowo-kondycyjno-nastrojowa) i nie wykluczam stosowania w przyszłości hormonalnych środków zapobiegawczych, mimo że dotychczas obrana metoda była wystarczająca (bo Luby nie chce się zgodzić na rachu-ciachu;)) ale wychodzę z założenia że "strzeżonego Pan Bóg strzeże". To tyle. Pozdrawiam!!

--

http://s8.suwaczek.com/20070428580117.png
http://dzidziusiowo.pl/php/img2-26082008005_2889182050_Szczepanek_4.jpg
http://dzidziusiowo.pl/php/img2-23022010004_3182212835_Samborek_4.jpg
http://dzidziusiowo.pl/php/img2-08102011030_2007646887_Adelcia_4.jpg

22772 bogdanka2 Kobieta, 38 lat, Książenice (Grodzisk Maz)
mosia

mosia

Sundari
Oczywiście uciekałam, bo się przestraszyłam waszej krytyki LOL! Poprostu wyszłam z forum. Ten post mnie rozwalił. Żałosne.
Ucieszyłyście mnie bardzo tym odzewem. Ciekawa jestem która z was ma tutaj jakiekolwek wykształcenie medyczne, bo z waszego tonu wnioskuję, że rozmawiam z prof hab. - tylko że wartość merytoryczna tej gadaniny jest bardzo niska:/ Samo zajście w ciążę i urodzenie dzieci nie oznacza, że wiecie wszystko o fizjologii poczęcia.
Ja napisałam post na waszym poziomie. Porównajcie wasze wcześniejsze posty - mój był jedyne cyniczny. Napewno nie bezczelny. I tyle.

A pisanie do mnie wulgarnych maili prywatnych świadczy o waszym poziomie.

Przykro mi, że okazałyście się prostaczkami. Nie potrzeba mi "przyjaciół" na forum - sorry mam swoją rodzinę i znajomych w realu, którzy mnie wspierają. Forum jest dla mnie źródłem ciekawostek, a nie środowiskiem w którym poznaję nowych "przyjaciół".

ja nie potępiam ani nie komentuję żadnej metody bo nie udzielałam się na tym wątku, ale weszłam z ciekawości bo jak się widzi pierwszy post kogoś nowego i to jeszcze obrażający wiele osób to sorry.
to co najbardziej w oczy kole i teraz i wcześniej wytłuściłam.

co do privów to się zgadzam z Tobą, głupota.

ale tak szczerze czytając twoje wypowiedzi odnosi się wrażenie, jakby się było takim malutkim, bo wypowiedziała się "mądra pani" i wszyscy powinniśmy się schować i wstydzić.

ana27
Rori wydaje mi się, że to nie chodzi o SP, ale o całą wypowiedz koleżanki. Ja sama stosuję SP czasami ale nikogo tu nie obrażam i nie piszę żeby walną sobie głową w ścianę ;/ najbardziej o te słowa chodzi. Oczywiście, po to jest forum żeby się wypowiedziec, ale nie w ten sposób ;/

dokładnie. nie chodzi o SP.

Sundari
To była ironia. A poziom mojej wypowiedzi był zbliżony do wypowiedzi tych pań - szczegolnie tych które mi odpowiadały tutaj i na priv. Udezenie w ścianę oznaczało by wyżyły się na sobie a nie na forum (by sie uspokoiły zanim napiszą) - bo od samego początku postów sądzyła się z nich żółć i wrogość. Więc o co chodzi?
Ta reakcja na mój post była dopiero nie na miejscu! Wiadomo już że nie można na tym forum mieć własnego zdania, bo gdy tylko coś napiszesz zaraz leci na ciebie cała masa krytyki i wyzwisk. Mam wrażenie, że to forum nie jest dla nowych użytkowników, lecz dla kółka wzajemnej adoracji pań z największą ilością postów (byłam też oskarżona o nabijanie sobie postów - LOL). Więc ok nie mam zamiaru przeszkadzać wam tutaj.

pokaż mi posty gdzie się sączy ta żółć i wrogość.
a swoje zdanie można mieć. i każda z nas ma - pewnie to wiesz, skoro uważnie czytałaś posty.

a TO FORUM jest jak najbardziej dla każdego, dla nowych tym bardziej. ale zauważ, że każda nowa osoba najpierw się wita, a nie wyskakuje od razu z takimi textami.

--

http://davf.daisypath.com/nuLVp1.png http://lb2f.lilypie.com/VHQ3p1.pnghttp://straznik.dieta.pl/zobacz/straznik/?pokaz=86355161396c0f824.png

5692 mosia Kobieta, 35 lat, góry świętokrzyskie
Lavina

Lavina

autorko postu a ja nie rozumiem jak można nie uważać stosunku przerywanego za metodę antykoncepcji? U większości ludzi jest metodą bardzo skuteczną,antykoncepcja często zawodzi a stosunek przerywany ma wskaźnik pearla 3/100, prezerwatywa 4/100, my mamy planowane dzieci, od 14 lat stosujemy przerywany i nie zaliczyliśmy wpadki

56053 lavina Kobieta, 42 lata, Dzierżoniów
Lavina

Lavina

Ciekawe czy stosowalabys te metode gdybys miala 4 dzieci?[/quote]
ale ja mam pięcioro dzieci

56053 lavina Kobieta, 42 lata, Dzierżoniów
Dziubala

Dziubala

Lavina
autorko postu a ja nie rozumiem jak można nie uważać stosunku przerywanego za metodę antykoncepcji? U większości ludzi jest metodą bardzo skuteczną,antykoncepcja często zawodzi a stosunek przerywany ma wskaźnik pearla 3/100, prezerwatywa 4/100, my mamy planowane dzieci, od 14 lat stosujemy przerywany i nie zaliczyliśmy wpadki

W XXI wieku taka wiedza?! To, że nie zaliczyłaś wpadki nie znaczy, że jest to skuteczna metoda antykoncepcji. Każdy ginekolog to powie. A jeśli nawet ktoś ją stosuje, to jest to chyba najbardziej zawodna metoda z wszystkich. Zapytaj ginekologów. Nie wiem czy wiesz, ale w preejakulacie również znajdują się śladowe ilości plemników, a do zapłodnienia wystarczy tylko jeden ;)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków
lili2

lili2 wpis edytowany

Pierwszy raz cos o takim słyszę jak wydobywająca się nasienia o mężczyzny podczas całego stosunku, zawsze myślałam, że ciąża, wytrysk.. następuje tylko wtedy kiedy mężczyzna normalnie tam dojdzie podczas orgazmu.. Nie bijcie - nie miałam w życiu setek partnerów, nie mam wielkiego doświadczenia, nigdy o tym nie czytalam, i czemus nie zauważałam hmm.. Teraz kiedy o tym czytam to aż włos mi się na głowie jeży że kiedys na to poszłam, i jakimis cudami nie wpadłam, Nie przedstawiam jaki bylby szok

64502 lili2 Kobieta, 44 lata, Poznań
Dziubala

Dziubala

lili2, człowiek całe życie się uczy ;)

--

2005 :), 2007 :), 2014 :)

39 dziubala Kobieta, 107 lat, Kraków